Nieporadna Wisła Puławy potrzebuje czasu

Piłkarze Wisły Puławy pogubili się w Rybniku, tracąc trzy gole. W tabeli sytuacja wygląda podobnie. - To wynika z naszej nieporadności - mówi Norbert Jędrzejczyk.

Beata Fojcik
W piątkowy wieczór nad Śląskiem przeszła duża ulewa. Nie inaczej było w Rybniku, co odbiło się na poczynaniach obu drużyn w pierwszych minutach spotkania. Na trudnym terenie lepiej odnajdywali się gospodarze, którzy zdominowali drugą odsłonę meczu. - W niektórych miejscach woda stała, ale boisko było bardzo dobrze przygotowane. Warunki były takie same dla obu stron, dlatego nie można upatrywać w tym przyczyny naszej porażki - uważa obrońca outsidera.
Do przerwy na tablicy widniał wynik 0:0 i nic nie zapowiadało demolki puławian, która trwała 11 minut! - Jeśli nadal gralibyśmy konsekwentnie tak jak w pierwszej połowie, to stworzylibyśmy sytuacje bramkowe. ROW ma wyższe aspiracje i musiałby się otworzyć, dążyć do strzelenia gola i w tym była nasza szansa na drugą połowę - analizuje Jędrzejczyk.
Obrona Wisły w spotkaniu z rybniczanami nie była monolitem Obrona Wisły w spotkaniu z rybniczanami nie była monolitem
ROW Rybnik dwukrotnie trafił do siatki Jakuba Zolecha po stałych fragmentach gry. Przyjezdni nie upilnowali przeciwników w polu karnym po dograniach z rzutów rożnych. - Takie błędy przytrafiają się nam nie pierwszy raz. To kolejny mecz, w którym tracimy głupie bramki, wynikające z naszego złego ustawienia bądź nieporadności. Dlatego gospodarze wygrali zasłużenie - z przykrością stwierdza 24-latek.

Wiśle Puławy nie pomogła także obecność na ławce nowego opiekuna, którym w środę został Bohdan Bławacki. - Trener za krótko z nami pracuje. Myślę, że wszystko unormuje się w najbliższych dniach. Odbyliśmy dopiero trzy jednostki treningowe z nowym szkoleniowcem. Potrzebuje on czasu, tak samo jak my go potrzebujemy, by dostosować się do wymagań trenera - puentuje Jędrzejczyk.

Zielono-czarni w gazie! - relacja z meczu Energetyk ROW Rybnik - Wisła Puławy

Wszystkie mecze 2. ligi piłki nożnej w Pilot WP, pierwszej TV online w Polsce! (link sponsorowany)
2. liga piłki nożnej w jednym miejscu. Transmisje wszystkich meczów obejrzysz na żywo, online, gdziekolwiek będziesz w Pilot WP.

Rywalizację 18 drużyn o najlepsze miejsca w tabeli, a tym samym wszystkie mecze 34 kolejek do zobaczenia online na kanałach 2. liga piłki nożnej za pośrednictwem platformy streamingowej Pilot WP. Dodatkowo, dla wszystkich którzy chcą obejrzeć rozgrywki później, będzie przygotowana biblioteka VOD, z rozegranymi meczami. Wystarczy wykupić pakiet "2. liga piłki nożnej" w Pilot WP, a razem z nim dostęp do kanałów 2. liga piłki nożnej oraz VOD z meczami.

To tutaj toczy się prawdziwa gra! Sportowe emocje gwarantowane!

Czy Wisła Puławy odbije się od dna II-ligowej tabeli?