Skrót meczu KGHM Zagłębie Lubin - Wisła Płock (wideo)

W meczu 3. kolejki I ligi Zagłębie Lubin przegrało na własnym stadionie z Wisłą Płock 1:3. Miedziowi cieszyli się z prowadzenia już po kwadransie gry po golu Michala Papadopulosa.

Redakcja
Redakcja

Korzystny dla nich rezultat zmienił się po przerwie. W drugiej połowie bramki dla gości zdobyli Krzysztof Janus (47. minuta, rzut karny), Marko Radić (83. minuta) i Łukasz Kacprzycki (83. minuta).

Skrót meczu KGHM Zagłębie Lubin - Wisła Płock
Źródło: Orange sport/x-news Piłkarze Zagłębia: Przegraliśmy na własne życzenie. Dopiero budujemy ekipę na awans
Źródło: Orange sport/x-news Kacprzycki zadedykował gola ojcu. Magdoń: Zagłębie zderzyło się z twardą rzeczywistością I ligi
Źródło: Orange sport/x-news