Zobacz świetną asystę Kamila Grosickiego (wideo)

W sobotnim meczu 32. kolejki Ligue 1 z Girondins Bordeaux (2:2) swoją trzecią asystę w sezonie zaliczył Kamil Grosicki ze Stade Rennes. Zobacz, jak "Grosik" obsłużył Romaina Alessandriniego.

Maciej Kmita

W 61. minucie drużyna Polaka przegrywała na Stade Chaban-Delmas już 0:2. Do siatki Rennes trafili Guillaume Hoarau i Diego Rolan, ale już w 64. minucie kontaktowego gola zdobył Abdoulaye Doucoure, a pięć minut później podanie "Grosika" na bramkę zamienił Romain Alessandrini.

Bilans Grosickiego w Rennes, którego zawodnikiem jest od stycznia, to 9 występów w lidze i 3 asysty oraz 2 mecze w ramach Pucharu Francji i gol w tych rozgrywkach.

Zobacz świetną asystę Kamila Grosickiego z Bordeaux:

Po 32 rozegranych meczach Rennes ma na koncie 38 punktów, co daje mu 9 "oczek" przewagi nad strefą spadkową.

Oglądaj rozgrywki francuskiej Ligue 1 na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)