Sparingowo: Lechia pokonała Gryfa

Zespół Lechii Gdańsk pokonał 1:0 Gryfa Wejherowo w meczu sparingowym rozegranym w Gniewinie. Jedyną bramkę zdobył Marko Bajić z rzutu karnego.

Michał Gałęzewski

To spotkanie sparingowe zostało rozegrane niedługo po tym, jak piłkarze Lechii Gdańsk przybyli na zgrupowanie do Gniewina. Trener Bogusław Kaczmarek  zdecydował się wystawić dwie jedenastki. W drużynie Gryfa Wejherowo zagrali testowani wcześniej przez Lechię Przemysław Kostuch i Grzegorz Gicewicz.

Jedyną bramkę w meczu zdobył w 62. minucie Marko Bajić, który wykorzystał rzut karny po tym, jak sędzia podyktował rzut karny za zagranie piłki ręką w polu karnym przez jednego z piłkarzy klubu z Wejherowa.

Lechia Gdańsk - Gryf Wejherowo 1:0 (0:0)
1:0 - Bajić 62' (k.)

Lechia Gdańsk: (I połowa) Małkowski - Pietrowski, Bąk, Madera, Andriuskevicius - Wiśniewski, Kostrzewa (25' Surma), Andreu, Duda, Machaj - Rasiak.

(druga połowa): Buchalik - Deleu, Janicki, Bieniuk, Hajrapetjan - Ricardinho, Zyska, Surma, Bajić, Tuszyński - Grzelczak.

Gryf Wejherowo: Ferra - Kowalski, Kostuch, Kochanek, Warcholak (75' Skwiercz) - Pietroń (75' Szymański), Felisiak (46' Stefanowicz), Kołc, Gicewicz (77' Krzemiński) - Fidziukiewicz (75' Wicki), Siemaszko (75' Szlas).

Wszystkie mecze 2. ligi piłki nożnej w Pilot WP, pierwszej TV online w Polsce! (link sponsorowany)
2. liga piłki nożnej w jednym miejscu. Transmisje wszystkich meczów obejrzysz na żywo, online, gdziekolwiek będziesz w Pilot WP.

Rywalizację 18 drużyn o najlepsze miejsca w tabeli, a tym samym wszystkie mecze 34 kolejek do zobaczenia online na kanałach 2. liga piłki nożnej za pośrednictwem platformy streamingowej Pilot WP. Dodatkowo, dla wszystkich którzy chcą obejrzeć rozgrywki później, będzie przygotowana biblioteka VOD, z rozegranymi meczami. Wystarczy wykupić pakiet "2. liga piłki nożnej" w Pilot WP, a razem z nim dostęp do kanałów 2. liga piłki nożnej oraz VOD z meczami.

To tutaj toczy się prawdziwa gra! Sportowe emocje gwarantowane!