Zobacz serię fatalnych błędów Perquisa w Ligue 1 (wideo)

W dwóch ostatnich ligowych meczach FC Sochaux straciło 10 goli! Za ich znaczną część odpowiedzialność ponosi Damien Perquis, który pod własną bramką zachowywał się co najmniej niefrasobliwie, wręcz ułatwiając zadanie rywalom.

Konrad Kostorz

Konto Damiena Perquisa obciążają co najmniej dwa gole - przy trafieniu Juliena Fereta nie potrafił wybić piłki z własnego pola karnego, a w 90. minucie zastawił kompletnie nieudaną pułapkę ofsajdową, pozwalając wyjść sam na sam Jiresowi Kombo-Ekoko.

2:6 - Kembo-Ekoko 90'

Kadrowicz Franciszka Smudy zawalił przy golu Alaina Traore, kiedy nie przeciął podania wzdłuż bramki. Nie popisał się także przy golu na 2:1, gdy nie porozumiał się z bramkarzem AJA. Przy drugim trafieniu Dennisa Oliecha 26-latka całkowicie zabrakło w defensywie. W 67. minucie Kenijczyk uciekł Polakowi i bez trudu ustalił wynik.

AJ Auxerre - FC Sochaux 4:1 (0:1)
0:1 - Maiga 2'
1:1 - Traore 51'
2:1 - Oliech 52'
3:1 - Oliech 63'
4:1 - Oliech 67'

Oglądaj rozgrywki francuskiej Ligue 1 na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)