Primera Division: Valencia z kompletem oczek, niezawodny Soldado

Obok Realu Madryt sześć punktów po dwóch spotkaniach zgarnęła Valencia. Nietoperze po ciekawym spotkaniu pokonali na Estadio Mestalla Atletico Madryt 1:0. Jedyną bramkę zdobył Roberto Soldado, który ma już cztery trafienia w tym sezonie i w klasyfikacji strzelców jest na równi z Cristiano Ronaldo.

Igor Kubiak
Igor Kubiak

Wciąż bez bramki w nowym sezonie pozostaje Atletico Madryt. Lekarstwem na nieskuteczność miał być król strzelców ostatniej edycji Ligi Europejskiej, Radamel Falcao. Kolumbijczyk zadebiutował w Primera Division jednak przez 90 minut nie potrafił skierować piłki do siatki. Pierwsze spotkanie w barwach Atletico zaliczył również Diego Ribas, który w końcówce meczu mógł uzyskać rzut karny, ale sędzia nie zdecydował się wskazać na jedenasty metr.

Z kolei w ekipie Valencii występuje niezawodny Roberto Soldado. Po hat-tricku na inaugurację hiszpański napastnik zdobył jedynego gola po strzale głową w 52 minucie.

Valencia - Atletico Madryt 1:0 (0:0)
1:0 - Soldado 52'

Czytaj również:

Primera Division: Sociedad zatrzymało Barcelonę! Mistrzowie zremisowali wygrany mecz <-

Primera Division: Strzelecka kanonada na Santiago Bernabeu, Real wygrał z problemami <-

Oglądaj mecz FC Barcelona - Valencia CF na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)