Warta pokonana przez drugoligowca

W sparingu rozegranym w Grodzisku Wielkopolskim Warta Poznań przegrała z Górnikiem Polkowice 1:2. Gole dla II-ligowca zdobyli Zbigniew Grzybowski i Maciej Bancewicz. Dla Warty trafił Tomasz Magdziarz.

Dominik Polesiński

Pierwsza bramka padła w 22. minucie, kiedy to koszmarny błąd bramkarza wykorzystał Zbigniew Grzybowski. Warta wyrównała tuż przed przerwą. Po składnej akcji całego zespołu Damian Pawlak idealnie dograł do Tomasza Magdziarza, a ten trafił na 1:1. W samej końcówce meczu szalę zwycięstwa na stronę Górnika przechylił młodziutki Maciej Bancewicz.

Warta Poznań - Górnik Polkowice 1:2 (1:1)
0:1 - Grzybowski 22'
1:1 - Magdziarz 44'
1:2 - Bancewicz 90'

Skład Warty: Miszczuk - Marciniak, Jankowski (73' Laskowski), Strugarek, Smuniewski (46' Wichtowski), Pawlak, Seweryn (66' Miklosik), Bekas, Reiss, Magdziarz (60' Loliga), Kaźmierowski (46' Rojewski).

Wszystkie mecze 2. ligi piłki nożnej w Pilot WP, pierwszej TV online w Polsce! (link sponsorowany)
2. liga piłki nożnej w jednym miejscu. Transmisje wszystkich meczów obejrzysz na żywo, online, gdziekolwiek będziesz w Pilot WP.

Rywalizację 18 drużyn o najlepsze miejsca w tabeli, a tym samym wszystkie mecze 34 kolejek do zobaczenia online na kanałach 2. liga piłki nożnej za pośrednictwem platformy streamingowej Pilot WP. Dodatkowo, dla wszystkich którzy chcą obejrzeć rozgrywki później, będzie przygotowana biblioteka VOD, z rozegranymi meczami. Wystarczy wykupić pakiet "2. liga piłki nożnej" w Pilot WP, a razem z nim dostęp do kanałów 2. liga piłki nożnej oraz VOD z meczami.

To tutaj toczy się prawdziwa gra! Sportowe emocje gwarantowane!