Primera Division: Getafe znów straciło punkty, trener na wylocie?

Szykuje się kolejne zwolnienie szkoleniowca w Primera Division. Ponownie kompletu oczek nie zdobyło Getafe, które prowadzi Michel. Ekipa z przedmieść Madrytu jedynie zremisowała z ostatnią Saragossą 1:1, choć część meczu grała w przewadze jednego zawodnika. Co ciekawe, Aragończyków prowadził nowy trener - Javier Aguirre.

W pierwszym swoim meczu ekipę Saragossy poprowadził Javier Aguirre, który może przyczynić się do zwolnienia swojego kolegi po fachu - Michela. Trener Getafe nie odniósł zwycięstwa ze swoją drużyną już w 7. meczu z rzędu.

W 34. minucie gospodarze zostali zaskoczeni szybką kontrą Saragossy. Na 40. metrze piłki nie zdołał zatrzymać golkiper i do pustej bramki mógł ją wpakować Nicolas Bertolo. Na początku drugiej części gry Florent Sinama-Pongolle powalił w polu karnym Jaime Gavillana, a z jedenastki do wyrównania doprowadził Adrian Colunga.

W 63. minucie za drugą żółtą kartkę wyleciał Leonardo Ponzio, czego nie potrafiła wykorzystać ekipa z Coliseum Alfonso Perez. Saragossa zdobyła punkt, jednak wciąż plasuje się na ostatnim miejscu w tabeli.

Getafe - Real Saragossa 1:1 (0:1)

0:1 - Bertolo 34'

1:1 - Colunga (k.) 50'

Czerwona kartka: Ponzio 63' (Saragossa).