Show Blaza Kramera w Kielcach. Dublet napastnika Legii [WIDEO]

Po nieudanym meczu z Molde FK Legia Warszawa chciała zatrzeć złe wrażenie podczas rywalizacji z Koroną Kielce. Bohaterem tego starcia okazał się być Blaz Kramer.

Kuba Duda
Kuba Duda
Blaz Kramer bohaterem Legii w Kielcach Twitter / Canal+ Sport / Blaz Kramer bohaterem Legii w Kielcach
Legia Warszawa jest po bolesnej porażce z Molde FK w Lidze Konferencji Europy (0:3). Zawodnicy ze stolicy w niedzielę pojechali do Kielc na starcie z miejscową Koroną, w którym chcieli odbić sobie bardzo zły wynik z czwartkowego wieczoru.

I trzeba oddać graczom z Łazienkowskiej, że od początku tej rywalizacji ruszyli na swojego przeciwnika, czym pokazali dużą determinację. Te ataki dość szybko przyniosły wymierne efekty w postaci zdobytych bramek.

Już w 6. minucie tego starcia Blaza Kramera świetnym podaniem obsłużył Bartosz Kapustka, a słoweński napastnik mocnym strzałem po ziemi umieścił piłkę w siatce. Ciężko było sobie wyobrazić lepszy początek meczu dla zawodników z Warszawy.

W dodatku Korona nie za bardzo potrafiła im zagrozić, a ci regularnie wyprowadzali kolejne ataki. Po upływie 30 minut Kramer ponownie znalazł się w niemalże identycznej sytuacji i znowu pokonał Konrada Forenca. Tym razem znakomitym podaniem prostopadłym asystował mu Marc Gual.

Jednak w przypadku Legii za spokojnie byłoby, gdyby jej obrońcy nie popełniali dość prostych błędów. Pod koniec pierwszej połowy piłkę blisko swojej bramki stracił Artur Jędrzejczyk, a po chwili Martin Remacle strzelił gola kontaktowego.