Liga Mistrzów. Wyniki wtorkowych meczów

Za nami kolejny dzień zmagań w Lidze Mistrzów. We wtorek rozegrano dwa spotkania 1/8 finału. W Eindhoven PSV 1:1 zremisował z Borussią Dortmund, a w Mediolanie Inter 1:0 ograł Atletico Madryt.

Michał Piegza
W meczu Interu z Atletico padły dwa gole PAP/EPA / PAP/EPA/MATTEO BAZZI / W meczu Interu z Atletico padły dwa gole
We wtorek rozegrano dwa spotkania 1/8 finału Ligi Mistrzów. Tylko jedna bramka padła w Mediolanie. W potyczce Interu z Atletico Madryt na gola trzeba było czekać do 79. minuty, kiedy wprowadzony po przerwie na boisko Marko Arnautovic zapewnił gospodarzom wygraną.

Dwie bramki padłu w Eindhoven. Po pierwszych trzech kwadransach Borussia prowadziła z PSV, ale po zmianie stron holenderska drużyna wyrównała.

W środę odbędą się dwa kolejne spotkania 1/8 finału. Napoli podejmie FC Barcelonę, a FC Porto Arsenal.