Piłka chodziła jak po sznurku. Bramka w Bundeslidze po pięknej akcji [WIDEO]

Borussia M'gladbach zremisowała z Werderem Brema 2:2. Drugie trafienie dla gospodarzy padło po akcji, którą można oglądać w nieskończoność.

Artur Karaszewski
akcja bramkowa Borussii Twitter / Viaplay / akcja bramkowa Borussii
Oba zespoły dzieliły przed piątkowym spotkaniem zaledwie dwa punkty w ligowej tabeli. Przełożyło się to na boiskowe wydarzenia, ponieważ żadna z drużyn nie miała wyraźnej przewagi.

Minimalnym faworytem meczu była Borussia M'gladbach, która jest ostatnio w całkiem niezłej formie, czego nie można powiedzieć o Werderze Brema.

Goście zaczęli rywalizację od mocnego uderzenia. Już w 7. minucie objęli prowadzenie za sprawą trafienia Rafaela Borre. Przyjezdnym nie udało się utrzymać korzystnego wyniku do przerwy.

Do wyrównania tuż przed końcem pierwszej połowy doprowadził Rocco Reitz. Ten sam zawodnik wpisał się na listę strzelców cztery minuty po zmianie stron. Na uwagę zasługuje jednak cała składna akcja Borussi.

Werder potrafił się podnieść i dzięki bramce Marvina Duckscha zdobył jeden punkt. Podział punktów sprawia, że gospodarze zajmują 9. miejsce z dorobkiem 17 punktów. Goście z kolei plasują się na 12. lokacie i mają na koncie 15 oczek.