Idealna kontra nie istnieje? To zobacz ten rajd w Lidze Mistrzów [WIDEO]

W drugiej kolejce grupy D Ligi Mistrzów drużyna RB Salzburg, w której występuje Kamil Piątkowski, musiała uznać wyższość Realu Sociedad. Hiszpański zespół zwyciężył na wyjeździe 2:0, a ta kontra? Robi wrażenie!

Małgorzata Boluk
Kontratak Realu Sociedad Twitter / Polsat Sport / Kontratak Realu Sociedad
Pierwszy gol we wtorkowym starciu Ligi Mistrzów w Salzburgu padł już w siódmej minucie potyczki. Mikel Oyarzabal wykorzystał świetne podanie od Braisa Mendeza i popisał się lekkim, technicznym strzałem lewą nogą. Bramkarz gospodarzy nawet nie drgnął.

Kolejna znakomita okazja do zdobycia bramki nadarzyła się dokładnie dwadzieścia minut później. RB Salzburg stracił piłkę tuż przed polem karnym hiszpańskiej ekipy, a Real Sociedad nie zwlekał i momentalnie ruszył z szybkim kontratakiem.

Po kapitalnym rajdzie przez ponad pół boiska piłkę w siatce umieścił Brais Mendez i podwyższył wynik na 2:0.

We wtorkowym starciu drugiej kolejki grupy D Champions League więcej bramek już nie padło.

"Idealna kontra nie istni... Real Sociedad: Potrzymaj mi piwo" - tak podpisał swój materiał wideo na platformie X (dawniej Twitter) Polsat Sport.