Ależ to uderzył. Gol z kosmosu w Berlinie [WIDEO]

Dla takich goli przychodzi się na piłkarskie stadiony. Bruma uciszył stadion w Berlinie, zdobywając fenomenalną bramkę z ponad 30 metrów w meczu Union - SC Braga.

Tomasz Galiński
Bruma strzela fantastycznego gola w meczu Union - Braga Twitter / Polsat Sport / Twitter / Na zdjęciu: Bruma strzela fantastycznego gola w meczu Union - Braga
Union Berlin rozgrywa swój pierwszy, historyczny sezon w Lidze Mistrzów. W pierwszej kolejce zespół ze stolicy Niemiec przegrał z Realem Madryt 0:1. Teraz wydawało się, że wszystko jest na dobrej drodze, by zdobyć trzy punkty.

W pierwszej połowie dwa gole strzelił Sheraldo Becker, wykorzystując złą organizację Bragi w przejściu z ataku do obrony. Ale w końcówce pierwszej części goście złapali kontakt, bo jednego z łatwiejszych goli w karierze strzelił Sikou Niakate.

Jednak żaden gol nawet w najmniejszym stopniu nie mógł równać się z tym, co zrobił w 51. minucie Bruma.

Piłka została zagrana z rzutu rożnego przed pole karne, odegrał Ricardo Horta, a Bruma... uderzył niesamowicie z trzydziestu metrów. Tam było wszystko - odpowiednia siła, precyzja, rotacja. Trafił idealnie. Po prostu nie było czego zbierać.

Gol Brumy:

Wydawało się, że mecz zakończy się remisem 2:2, ale w czwartej minucie doliczonego czasu płasko zza pola karnego strzelił Andre Castro i posłał piłkę idealnie przy słupku. Dzięki temu Braga wygrała w dramatycznych okolicznościach.