Ależ huknął! Świetny gol z rzutu wolnego w Lidze Mistrzów [WIDEO]

Podczas drugiego dnia tegorocznej edycji Ligi Mistrzów kibice mogli zobaczyć świetnie trafienie. Udany strzał z rzutu wolnego zaprezentował bowiem Angelo Fulgini. Piłka odbiła się jeszcze od rąk bramkarza, ale ostatecznie wpadła do siatki.

Mateusz Byczkowski
Moment uderzenia Angelo Fulginiego Twitter / Polsat Sport / Moment uderzenia Angelo Fulginiego
Kapitalne uderzenie miało miejsce podczas środowego spotkania Sevilli z RC Lens na Estadio Ramon Sanchez Pizjuan. Rojiblancos, którzy są triumfatorami poprzedniej edycji Ligi Europy, chcieli zapewne, jak najlepiej rozpocząć rozgrywki Ligi Mistrzów.

Początek rzeczywiście wyglądał obiecująco. Już w dziewiątej minucie gospodarze wyszli na prowadzenie za sprawą gola Lucasa Ocamposa, któremu asystował Ivan Rakitić.

Mimo wszystko ozdobą meczu było niewątpliwie trafienie Angelo Fulginiego jeszcze przed przerwą. Zawodnik Lens tuż zza pola karnego uderzył na bramkę rywala.

Futbolówkę rękawicami po drodze dotknął jeszcze Marko Dmitrović, ale ta wleciała w samo okienko.

Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 1:1. W innym meczu grupy B Arsenal rozgromił PSV 4:0.

Oglądaj rozgrywki francuskiej Ligue 1 na Eleven Sports w Pilocie WP (link sponsorowany)
Czy Sevilla dojdzie do ćwierćfinału Ligi Mistrzów w tym sezonie?