Liga Mistrzów. Wynik wtorkowego meczu. Pierwszy półfinał

Dwa gole padły w pierwszym meczu półfinałowym Ligi Mistrzów. W Madrycie wynik gry otworzył Real. Manchester City do stanu 1:1 doprowadził w 2. połowie. Rewanż za osiem dni.

Michał Piegza
 Rodrygo Goes i Ilkay Gundogan PAP/EPA / Kiko Huesca / Na zdjęciu: Rodrygo Goes i Ilkay Gundogan
Za nami pierwsze półfinałowe spotkanie Ligi Mistrzów. W przedwczesnym finale remis. W 1. połowie Real Madryt skupiał się na defensywie, częściej przy piłce znajdowali się zawodnicy Manchesteru City.

To jednak Królewscy otworzyli wynik gry, kiedy w 36. minucie przepięknym uderzeniem z dystansu popisał się Vinicius Junior.

Po przerwie częściej pod bramką gości przebywali gospodarze, ale to mistrzowie Anglii wyrównali w 68. minucie, kiedy płaskim strzałem z ok. 22 metrów popisał się Kevin De Bruyne, który ustalił wynik gry.

Real Madryt - Manchester City 1:1 (1:0) --> RELACJA
1:0 - Vinicius Junior 36'
1:1 - Kevin De Bruyne 68'