Katastrofa! Ależ błąd gwiazdy w hicie Ligi Mistrzów [WIDEO]

Real Madryt był przez moment w fatalnej sytuacji podczas meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów z Liverpoolem na Anfield. Winę ponosi też za to Thibaut Courtois. Bramkarz Królewskich popełnił fatalny błąd, który wykorzystał Mohamed Salah.

Mateusz Byczkowski
Fatalny błąd bramkarza Realu Madryt w hicie Twitter / Fatalny błąd bramkarza Realu Madryt w hicie
Na takie hity piłkarscy kibice czekają najbardziej. Liverpool FC we wtorek stanął przed szansą zrewanżowania się Realowi Madryt za porażkę, której doznali w finale ubiegłorocznej edycji Ligi Mistrzów w Paryżu (0:1).

"The Reds" kapitalnie rozpoczęli pierwszy mecz 1/8 na Anfield. Bramkę już w czwartej minucie zdobył Darwin Nunez.

Dziesięć minut później prowadzenie zespołu Juergena Kloppa podwyższył Mohamed Salah. Było to zapewne jedno z najłatwiejszych trafień reprezentanta Egiptu w karierze.

Fatalny błąd popełnił Thibaut Courtois. Golkiper Realu Madryt opanował piłkę i chciał ominąć przeciwnika. Ostatecznie futbolówka niefortunnie odbiła się od jego kolana, co wykorzystał właśnie Salah, który wbił ją do bramki.

Królewscy pokazali jednak, że mają wolę walki. Mimo koszmarnego wyniku po pierwszym kwadransie jeszcze przed końcem pierwszej połowy doprowadzili do wyrównania. Wszystko za sprawą dwóch goli Viniciusa Juniora.