Bournemouth w coraz trudniejszej sytuacji

W wieczornym spotkaniu Premier League padły dwa gole. Piłkarze Brentford FC pokonali na własnym stadionie walczące o utrzymanie AFC Bournemouth 2:0.

Michał Piegza
Philip Billing Getty Images / Visionhaus / Na zdjęciu: Philip Billing
W coraz trudniejsze sytuacji w Premier League znajdują zawodnicy Bournemouth. W sobotę zespół ten doznał czwartej porażki z rzędu.

Po wznowieniu rozgrywek drużyna prowadzona przez Gey'ego O'Neila w lidze przegrywa wszystko.

W 20. kolejce gracze Bournemouth w wyjazdowej potyczce z Brentfordem faworytem nie byli. Gospodarze dopiero na sześć minut przed przerwą objęli prowadzenie, kiedy Ivan Toney wykorzystał rzut karny.

Goście o jakiejkolwiek zdobyczy zapomnieć mogli na kwadrans przed końcem, kiedy wynik meczu ustalił Mathias Jensen.

Brentford FC - AFC Bournemouth 2:0 (1:0)
1:0 - Toney (k.) 39'
2:0 - Jensen 75'