Piątka 11. kolejki Tauron Basket Ligi

Jacek Konsek

Rzucający obrońca: Jerel Blassingame (Asseco Prokom Gdynia) - 30 min, 18 pkt, 8 as, 6 zb

Hit 11. kolejki, będący równocześnie derbami Trójmiasta padł łupem Asseco Prokomu Gdynia. Niesamowita końcówka meczu z Treflem Sopot pozwoliła mistrzom Polski ostatecznie triumfować 82:81. "J-Blass" mimo słabej pierwszej połowy, kapitalnie zagrał w ostatnich dwóch kwartach. Amerykanin zdobył w sumie 18 punktów, rozdał osiem asyst, miał sześć zbiórek i trzy razy przechwytywał podania rywala.

Polub Koszykówkę na Facebooku
inf. własna
Zgłoś błąd
Komentarze (5)
  • jimijim Zgłoś komentarz
    JB na 2-ce pomimo tego, że rozgrywał, Ben McC grał jako center, a tutaj znalazł się na PF'ie, trochę bez sensu takie na siłę upychanie zawodników w piątce na innych pozycjach...
    Czytaj całość
    Świetny finisz Turowa? no właśnie ten finisz to była lipa i daliśmy się dojść na minutę przed końcem do remisu, pomimo bezpiecznej przewagi od mniej więcej połowy trzeciej kwarty...
    • Westsiders1 Zgłoś komentarz
      smieszy mnie troche to zestawienie tych zawodnikow nikomu nic nie ujmuje ale jak moze byc Skibniewski najlepszym rozgrywajacym tej kolejki skoro on ani jednej asysty nie poslal kolega a jego
      pozycja do tego zobowiazuje
      • 07hb Zgłoś komentarz
        I ja mam tracić czas na klikanie by zobaczyć tych pięciu zawodników - hahahaha, dobre poczucie humoru