Kibice byli szóstym zawodnikiem - komentarze po meczu Polpharma - AZS Koszalin

Polpharma Starogard Gdański rozgromiła AZS Koszalin 96:73. Na pomeczowej konferencji pojawił m.in się bohater spotkania Kacper Radwański.

Patryk Butkowski

Teo Cizmic (trener AZS Koszalin): Gratuluje Polpharmie zwycięstwa. Zespół ten grał zdecydowanie lepiej. Nie graliśmy tego co sobie założyliśmy. Najważniejszym momentem była 3 kwarta, w której Polpharma zdobyła ponad 30 punktów i to zaważyło.

Igor Milicić (zawodnik AZS Koszalin): Gratuluje zespołowi ze Starogardu. Po takim meczu nie ma co powiedzieć. Po raz kolejny mieliśmy problem w 2 połowie. Nie wiem jakie są tego przyczyny. Kompletnie nie układała się nasza gra w ataku i ja jestem w dużym stopniu tego winowajcą, gdyż nie trafiłem ważnych rzutów z otwartych pozycji. No i obrona, bo straciliśmy 96 punktów. Wcześniej jakoś nasza defensywa wyglądała, jednak teraz jest bardzo źle.

Mindaugas Budzinauskas (trener Polpharmy Starogard Gdański): O wszystkim mówi wynik, jednak wcale tak łatwo nie było. Zaprezentowaliśmy się według mnie zdecydowanie lepiej niż w Słupsku. Wszyscy zagrali bardzo dobre spotkanie, a chciałbym wyróżnić Bena McCauleya, Jawana Cartera, Olka Lichodzijewskiego no i Kacpra, która pokazał się naprawdę z kapitalnej strony. Cieszy mnie także to, że poprawiliśmy defensywę, która w 3 kwarcie wyglądała naprawdę bardzo dobrze.

Kacper Radwański (zawodnik Polpharmy Starogard Gdański): To było bardzo ciężkie spotkanie. Dopiero w 3. kwarcie po dobrzej grze w obronie udało się odskoczyć. Zagraliśmy także zdecydowanie bardziej zespołowo od naszych rywali, a mówi o tym liczba asyst. Mieliśmy ich o 9 więcej od przeciwników. Na koniec chciałbym podziękować także kibicom, którzy spisali się dzisiaj fantastycznie i byli naszym szóstym zawodnikiem na parkiecie.