Sensacja w lidze futsalu! Mistrz zgubił punkty z beniaminkiem

We wtorek zakończyła się 8. kolejka Fogo Futsal Ekstraklasy. Sensacyjnie dwa punkty zgubił mistrz Polski Constract Lubawa, który zremisował z beniaminkiem z Kamienicy Królewskiej.

Michał Piegza
Zawodnicy We-Met FC Kamienica Królewska Materiały prasowe / Zawodnicy We-Met FC Kamienica Królewska
W sobotę rozpoczęła się 8. kolejka Fogo Futsal Ekstraklasy. Kolejne mecze rozegrano w niedzielę, a seria została dokończona we wtorek.

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać za pośrednictwem platformy Pilot WP!

W Toruniu po czwarte zwycięstwo w sezonie sięgnął FC Reiter, który już do przerwy w potyczce z Red Dragons Pniewy zapewnił sobie dwubramkową przewagę. Po zmianie stron obie drużyny zdobyły po jednym golu.

Sensacja w Kamienicy Królewskiej. Beniaminek We-Met Futsal Club urwał punkt, opromienionemu awansem do Elite Round Ligi Mistrzów, Constractowi. Wydawało się, że lubawianie wygrają to spotkanie. Ligowy nowicjusz walczył jednak do końca i w ostatniej minucie potyczki trafił na 5:5.

Wyniki wtorkowych meczów 8. kolejki:

We-Met Futsal Club Kamienica Królewska - Constract Lubawa 5:5 (2:3)
Mera 11', 34', Madziąg 16', 34', Wesserling 40' - Claudinho 8', 11', 38', Mrowiec 15', Kriezel 24'

FC Reiter Toruń - Red Dragons Pniewy 3:1 (2:0) Zboralski 14', Elsner 18', Szczepaniak 26' - Romero 27'

16. Jagiellonia Białystok 8 1 22:44 0 1 7

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać za pośrednictwem platformy Pilot WP.

Oglądaj NA ŻYWO mecze Fogo Futsal Ekstraklasy! (link sponsorowany)

Czy Constract Lubawa zostanie mistrzem Polski?