Eurobus Przemyśl zdał pierwszy egzamin. "Poszliśmy za ciosem"

Zdjęcie okładkowe artykułu: Facebook / Eurobus Przemyśl / W maju futsaliści Eurobusa Przemyśl świętowali awans

Eurobus Przemyśl od wygranej rozpoczął sezon. Beniaminek 3:1 pokonał Jagiellonię Białystok. - Ważne było, kto strzeli pierwszego gola - podkreślał trener gospodarzy Robert Kurosz.

To był wymarzony początek dla beniaminka Fogo Futsal Ekstraklasy Eurobusa Przemyśl. Ligowy nowicjusz kapitalnie wszedł w sezon, w pierwszym meczu 3:1 pokonał Jagiellonię Białystok.

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać za pośrednictwem platformy Pilot WP!

To było święto piłki halowej na wschodzie Polski. Na gole w potyczce trzeba było czekać do 2. części gry. - Liczyliśmy na trzy punkty. W 1. połowie obie drużyny dobrze grały w obronie, miały niewiele okazji, ale zespoły mogły strzelić - powiedział po meczu, w rozmowie TV Futsal Ekstraklasa, trener Eurobusa Robert Kurosz.

Wszystko co najważniejsze w meczu działo się po przerwie. - Wiedziałem, że będzie więcej miejsca. Ważne było, kto strzeli pierwszego gola. Poszliśmy za ciosem - cieszył się opiekun beniaminka.

Przy stanie 3:0 Jagiellonia zaatakowała, ale gości stać było tylko na zdobycie jednego gola. - Lubią wycofywać bramkarza, przez cały tydzień ćwiczyliśmy obronę 4 na 5 - wyjaśnił Kurosz.

W trudnych momentach miejscowych zawodników wspierali kibice, którzy szczelnie wypełnili halę. - Wielkie słowa uznania dla kibiców. Dla nich gramy, cieszę się, że daliśmy im sporo radości - podsumował trener.

W 2. kolejce Eurobus czeka pierwsze spotkanie wyjazdowe. Przemyślanie zagrają w Bielsku-Białej z wicemistrzem Polski Rekordem.

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać za pośrednictwem platformy Pilot WP.

Źródło artykułu: WP SportoweFakty
Czy Eurobus Przemyśl zakwalifikuje się do play-off?