Dziury w dachu w Warszawie już nie było. Jest rozczarowanie

W Fogo Futsal Ekstraklasie odrobiono ligowej zaległości. W meczu Legii Warszawa z Eurobusem Przemyśl emocje były do końca. Ostatecznie goście zwyciężyli 5:4.

Michał Piegza
 Materiały prasowe / Łukasz Leski /
W Warszawie odrobiono ligowe zaległości. Kilka tygodni temu dziura w dachu i padający śnieg sprawiły, że mecz Legii Warszawa z Eurobusem Przemyśl nie mógł zostać rozegrany.

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy można oglądać za pośrednictwem platformy Pilot WP!

W ostatnią lutową sobotę nic nie stanęło na przeszkodzie i mecz mógł się odbyć. Legia plasuje się w strefie play-off, ale w rundzie rewanżowej punktuje dość marnie i grupa pościgowa zbliża się.

Z kolei Eurobus ostatnio przegrał i wydawało się, że już nie będzie się w stanie włączyć do walki o czołową ósemkę.

Gospodarze dobrze weszli w mecz, szybko uzyskali dwubramkową przewagę, ale rywale wyrównali. Na przerwę Legia schodziła prowadząc. Problemy zaczęły się po przerwie. Eurobus wyrównał, warszawski zespół raz jeszcze trafił i był bliżej trzech punktów.

Beniaminek szukał remisu i znalazł go w 37. minucie. To było dla gości zbyt mało. W ostatniej minucie Eurobus trafił na 5:4 i ponownie może myśleć o czołowej ósemce. Straty są duże, ale wciąż wszystko jest możliwe.

Legia Warszawa - Eurobus Przemyśl 4:5 (3:2)
Rui Pinto 4', Michał Klaus 9', Sergio Monteiro 20', Davidson Silva 36' - Bruninho 12', 29', Jarosław Łebid 19', 37', Ołeksandr Bondar 40'