Udany dwumecz Rekordu Bielsko-Biała. Wkrótce pierwsze spotkanie o stawkę

Ostatnie szlify klubów Fogo Futsal Ekstraklasy przed startem sezonu. Dwie gry kontrolne z Interobalem Pilzno za Rekordem Bielsko-Biała. Wkrótce wicemistrzów Polski czeka batalia o Superpuchar Polski.

Michał Piegza
Futsaliści Rekordu i Constractu Materiały prasowe / Paweł Mruczek / Futsaliści Rekordu i Constractu
W środę rywalizację w I fazie grupowej Ligi Mistrzów rozpocznie mistrz Polski Constract Lubawa. Na rozpoczęcie sezonu Fogo Futsal Ekstraklasy musimy poczekać półtora tygodnia.

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy z sezonu 2022/2023 można oglądać w bibliotece platformy Pilot WP!

Oprócz mistrzów Polski, spośród drużyn Fogo Futsal Ekstraklasy, wcześniej rywalizację rozpocznie wicemistrz Polski Rekord.

Bielszczanie 31 sierpnia zagrają w Będzinie z Constractem Lubawa. Stawką potyczki będzie Superpuchar Polski.

Drużyna prowadzona przez Chusa Lopeza ma za sobą kolejne gry kontrolne. Rekord zmierzył się w dwumeczu z czeskim Interobale. Pilzno. W pierwszej potyczce bielszczanie jako pierwsi zdobyli gola, ale przed przerwą polskiemu zespołowi zabrakło koncentracji i rywale wyrównali.  Po przerwie Rekord szybko zdobył dwie bramki i pewnie wygrał 3:1.

Interobal Pilzno - Rekord Bielsko-Biała 1:3 (1:1)
0:1 - Zastawnik 11'
1:1 - Vitinho 17'
1:2 - Rakić 25'
1:3 - Marek 26'

Drugie spotkanie miało podobny przebieg. Rekord prowadził 1:0. Rywale wyrównali, tym razem po przerwie, wykorzystując rzut karny. Finisz wicemistrzów był efektowniejszy niż w pierwszej potyczce. Drużyna Lopeza zdobyła trzy gole i wygrała 4:1.

Interobal Pilzno – Rekord Bielsko-Biała 1:4 (0:1)
0:1 - Zastawnik 16'
1:1 - Kaka 23'
1:2 - Budniak 25'
1:3 - Seidler 36'
1:4 - Seidler 37'

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy z sezonu 2022/2023 można oglądać w bibliotece platformy Pilot WP.

Oglądaj NA ŻYWO mecze Fogo Futsal Ekstraklasy! (link sponsorowany)

Czy Rekord Bielsko-Biała zdobędzie Superpuchar Polski?