Pogrom w sparingu Dremana z Clearexem. Chorzowianie prowadzili 2:0

Zdjęcie okładkowe artykułu: Materiały prasowe /  / Na zdjęciu: drużyna Clearexu Chorzów
Materiały prasowe / / Na zdjęciu: drużyna Clearexu Chorzów

Drużyny Fogo Futsal Ekstraklasy kończą przygotowania do sezonu. Za nami kolejne mecze sparingowe. Dziesięć goli padło w potyczce Clearexu Chorzów z Dremanem Opole Komprachcice.

Coraz wyższą formę przed sezonem Fogo Futsal Ekstraklasy prezentuje Dreman. Zespół z Opola Komprachcic rozegrał mecz sparingowy z Clearex i wygrał 8:2.

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy z sezonu 2022/2023 można oglądać w bibliotece platformy Pilot WP!

Mecz rozpoczął się od prowadzenie chorzowskiej drużyny, która była gospodarzem potyczki. Clearex zdobył dwie bramki i wydawało się, że potyczka będzie się układała po myśli 5-krotnych mistrzów Polski.

Później jednak swoją siłę pokazał Dreman. Opolanie jeszcze przed przerwą zdobyli cztery gole i zrobiło się 4:2.

Po zmianie stron dominacja gości już nie podlegała dyskusji. Dreman zdobył jeszcze cztery gole i zwyciężył 8:2. Dodajmy, że mecz rozgrywany był systemem 2 po 30 minut, bez zatrzymywanego czasu.

Clearex Chorzów - Dreman Opole Komprachcice 2:8 (2:4) Brocki, Grzywa - Felipe 2, Bugański 2, Szadurski, Blank, Iwanow, Janczyk.

Mecze Fogo Futsal Ekstraklasy z sezonu 2022/2023 można oglądać w bibliotece platformy Pilot WP.

Źródło artykułu: WP SportoweFakty