Piorunujący finisz! Ważne punkty beniaminka. Play-off znowu bliżej

To była świetna reklama Fogo Futsal Ekstraklasy. W meczu kończącym 19. kolejkę beniaminek BSF ABJ Bochnia, po kapitalnej końcówce, pokonał Jagiellonię Białystok 5:3.

Michał Piegza
futsaliści BSF ABJ Bochnia Materiały prasowe / Paweł Jakubowski / Na zdjęciu: futsaliści BSF ABJ Bochnia
Ogromne emocje w Bochni. W meczu kończącym 19. kolejkę Fogo Futsal Ekstraklasy padło osiem goli, z czego trzy w ostatnich dwóch minutach.

W trwającym sezonie Fogo Futsal Ekstraklasy transmisje meczów do zobaczenia w Pilot WP!

BSF ABJ oraz Jagiellonia walczą o prawo gry w play-off. Gospodarze ostatnio prezentowali się słabiej i wypadli poza pierwszą ósemkę, którą ściga zespół z Podlasia.

Do przerwy prowadził beniaminek, który trafił chwilę przed końcem 1. połowy. Minutę po zmianie stron drużyna z Bochni podwyższyła wynik. Później do pracy wzięła się Jagiellonia i zdobywając trzy gole wyszła na prowadzenie.

To nie był koniec emocji. BSF ABJ walczył do końca. W 39. minucie gospodarze wyrównali, a w 40. zdobyli dwie kolejne bramki i zdobyli niezwykle cenne trzy punkty.

Kolejne mecze Fogo Futsal Ekstraklasy już w środę. Spotkania ligowe na żywo oraz z odtworzenia można oglądać na platformie Pilot WP.

BSF ABJ Bochnia - Jagiellonia Białystok 5:3 (1:0) Cabalceta 20', 39', 40', Matras 21', Przybył 40' - Tachack 25', Kolesnykow 29', Lisowski 33'