Euro 2020. Raheem Sterling znów to zrobił! Co za początek [WIDEO]

Raheem Sterling strzelił drugą bramkę dla Anglii na Euro 2020. Po raz kolejny otworzył wynik meczu, tym razem z Czechami.

PS
Raheem Sterling zdobywa bramkę Twitter / TVP Sport / Na zdjęciu: Raheem Sterling zdobywa bramkę
Raheem Sterling został bohaterem Anglików w inauguracyjnym meczu Euro 2020 z Chorwacją, strzelając jedyną bramkę w tym spotkaniu. W kolejnym starciu, ze Szkocją, Anglicy nie zdobyli ani jednego gola (0:0). Znakomicie natomiast otworzyli rywalizację z Czechami.

I to znów za sprawą Sterlinga. W 12. minucie meczu na Wembley znakomitym dośrodkowaniem popisał się Jack Grealish, a Sterling po strzale głową pokonał bramkarza Czechów.

Tak padła bramka dla Anglii na 1:0

Sterling już w drugiej minucie meczu mógł wpisać się na listę strzelców. Podcięta przez niego piłka trafiła jednak w słupek (WIĘCEJ).

Po 45 minutach Anglia prowadzi 1:0. Warto dodać, że zwycięzca meczu Czechy - Anglia zajmie pierwsze miejsce w grupie D. Bardzo prawdopodobne, że jeśli Polacy pokonają w środę Szwedów, w 1/8 finału zmierzą się z drugim zespołem w tej grupie. W tym momencie są to Czesi.