Bieg 15
24
2 : 4
24

Przez cały bieg goście prowadzili podwójnie, jednak Emil Sajfutdinow szarżą na ostatnim łuku o błysk szprychy wyprzedził Grigorija Łagutę.

Bieg 14
22
3 : 3
20
Szymon Woźniak Rezerwa zwykła za Wiktor Kułakow
0

Dobry start częstochowian, jednak Krzysztof Buczkowski był bardzo szybki i pewnie wygrał.

Bieg 13
19
4 : 2
17
Mikołaj Curyło Taśma Szymon Woźniak
1

Sędzia przerwał wyścig z powodu nierównego startu. Do tego momentu goście prowadzili podwójnie. W powtórce w taśmę wjechał Szymon Woźniak. Emil Sajfutdinow wygrał z ogromną przewagą. Daniel Nermark bronił się przed atakami Mikołaja Curyło. Przypominamy, iż w pierwszym meczu Włókniarz wygrał 50:40. Przerwa.

Bieg 9
15
3 : 3
15

Grigorij Łaguta objechał całą stawkę po szerokiej w pierwszym łuku. Jego młodszy brat Artiom nie ustępował mu jednak na krok i dzielnie gonił Griszę.

Bieg 8
12
2 : 4
12

Goście na wejściu w pierwszy wiraż byli na podwójnym prowadzeniu, jednak najlepiej zachował się Tomasz Gapiński, który wyjechał na prowadzenie. Na wejściu w drugi łuk pierwszego okrążenia wyprzedził go Kenneth Bjerre.

Bieg 6
10
2 : 4
8

Częstochowianie dobrze rozegrali pierwszy wiraż i wyjechali na podwójne prowadzenie. Jednak już w drugim łuku zdecydowanie szybszy od Mirosława Jabłońskiego był Tomasz Gapiński, który po szerokiej wyprzedził go. Następnie Mikołaj Curyło kąsał atakami Jabłońskiego. Grigorij Łaguta otrzymał upomnienie od sędziego za utrudnianie startu.

Bieg 3
8
3 : 3
4

Girgorij Łaguta wygrał start, ale Krzysztof Buczkowski wyprzedził go na przeciwległej prostej startowej. Mirosław Jabłoński bronił się przed atakami Wiktora Kułakowa.

Bieg 2
5
5 : 1
1
Rafał Malczewski Taśma Kenneth Bjerre
0

Kenneth Bjerre dotknął taśmy. Zastąpi go Rafał Malczewski. Zdecydowane zwycięstwo bydgoskiej pary. Artiom Łaguta prowadził od startu do mety. Wygrał z dużą przewagą.

Bieg 1

W składach doszło do kilku zmian. Z numerem 10 w Polonii Bydgoszcz pojedzie Artiom Łaguta, z kolei z 4. na plecach ujrzymy Mirosława Jabłońskiego, który zastąpił awizowanego Rafała Szombierskiego. Pogoda dobra. Składy potwierdzone. Rozpoczyna się prezentacja. Zawody zostaną rozegrane wg II zestawu meczowego. W pierwszym meczu Dospel Włókniarz wygrał 50:40. Prezentacja zakończyła się. Zawodnicy zmierzają do parku maszyn. Niebawem pierwszy wyścig. Artur Czaja wykluczony za przekroczenie czasu 2 minut. Mikołaj Curyło wygrał ze sporą przewagą. Rafal Malczewski jechał w kontakcie z Szymonem Woźniakiem, ale nie atakował go.

Bieg 4

Dobry start bydgoszczan, jednak na pierwszym łuku Daniel Nermark wywiózł pod bandę Tomasza Gapińskiego i wjechał na drugie miejsce. Pewne zwycięstwo Szymona Woźniaka. Junior Polonii jest dobrze dysponowany. Rafał Malczewski zanotował defekt motocykla na końcu stawki. W dwumeczu remis. Przerwa na równanie toru.

Bieg 5

Krzysztof Buczkowski przewrócił się na wyjeździe z pierwszego łuku. Zawodnik wstał i o własnych siłach udał się do parku maszyn. Buczkowski za przerwanie wyścigu został wykluczony. W powtórce zdecydowane zwycięstwo częstochowian. Wiktor Kułakow stracił dużo na dojeździe do pierwszego łuku.

Bieg 7

Artur Czaja wykluczony za przekroczenie czasu 2 minut. Daniel Nermark wygrał start i objął prowadzenie. Gonił go Artiom Łaguta. Równanie toru.

Bieg 10
Mikołaj Curyło Rezerwa zwykła za Wiktor Kułakow
2

Rafał Malczewski został wykluczony za przekroczenie czasu 2 minut. "Komar" miał problemy z motocyklem. Ponownie dobry start Daniela Nermarka. Szwed założył rywali w pierwszym wirażu i objął prowadzenie. Gonił go Mikołaj Curyło, jednak bezskutecznie. Przerwa.

Bieg 11

Wyścig przerwany z powodu nierównego startu. Goście po starcie objęli podwójne prowadzenie, jednak Tomasz Gapiński na pierwszym okrążeniu wyprzedził Grzegorza Zengotę. Artiom Łaguta zanotował defekt motocykla niedługo po starcie.

Bieg 12

Artur Czaja wykluczony za przekroczenie czasu 2 minut. Start wygrał Mikołaj Curyło, jednak w pierwszym wirażu świetny manewr wykonał Kenneth Bjerre. Duńczyk wjechał pomiędzy obu bydgoszczan i wyjechał na prowadzenie, którego nie oddał do mety.