Bieg 13
40
5 : 1
32

Świetny start gospodarzy. Daniela Jeleniewskiego przez cztery okrążenia naciskał Tomasz Chrzanowski. Gospodarze odrobili straty z pierwszego meczu i do awansu do finału potrzebują już pięciu punktów. Czas 68,26. Przerwa na równanie toru.

-> Chcesz sprawdzić swoją wiedzę żużlową? Polecamy nasze quizy żużlowe - do wyboru trzy poziomy trudności!

Bieg 12
35
3 : 3
31

Bardzo dobry start Sebastiana Ułamka, który odniósł pewne zwycięstwo. Na ostatnim okrążeniu Edward Mazur wyprzedził Mike'a Trzensioka. Czas 67,97.

Bieg 11
32
3 : 3
28

Ponownie bardzo dobry start zawodników Orła. Na pierwszym łuku na ostatnie miejsce spadł Mads Korneliussen. Andriej Karpow próbował wyprzedzić Jakuba Jamroga. Czas 68,66.

Bieg 10
29
3 : 3
25

Pierwszy łuk bardzo dobrze rozegrał Jason Doyle. Australijczyka szybko wyprzedził Sebastian Ułamek, który na drugim łuku pierwszego okrążenia popełnił błąd, który wykorzystał Doyle. Czas 68,47. Przerwa na równanie toru.

-> Grigorij Łaguta rozchwytywany. Rosjanin chce pojechać w barażach

Bieg 9
26
4 : 2
22

Znakomity start Rafała Okoniewskiego, który odniósł pewne zwycięstwo. Norbert Kościuch atakiem przy krawężniku wyprzedził Tomasza Chrzanowskiego. Zawodnik gospodarzy na ostatnim łuku próbował atakować Madsa Korneliussena. Czas 68,49.

Bieg 8
22
3 : 3
20

Ponownie goście ruszyli lepiej spod taśmy. Początkowo na pierwszym okrążeniu Lindbaecka wyprzedził Marcin Nowak, a chwilę później to samo uczynił Andriej Karpow. Czas 68,87.

Bieg 7
19
3 : 3
17

Bardzo dobry start Jasona Doyle'a. Australijczyk odniósł pewne zwycięstwo. Czas 67,93. Przerwa na równanie toru.

-> Półtora okrążenia (12): Nie rozbijemy banku. PGE Marma nie zepsuje rynku

Bieg 6
16
3 : 3
14

Po pierwszym łuku na prowadzeniu znajdowali się goście, ale na dystansie dwa błędy popełnił Mads Korneliussen, który spadł na ostatnie miejsce. Karpow próbował do końca atakować Chrzanowskiego. Czas 68,42.

Bieg 5
13
5 : 1
11

Tym razem bardzo dobry start gospodarzy, którzy odnieśli pewne zwycięstwo. Czas 68,63.

Bieg 4
8
1 : 5
10

Znakomity start dwójki zawodników gości. Początkowo na drugim okrążeniu Jasona Doyle'a wyprzedził Marcin Nowak, ale atakiem przy krawężniku Australijczyk szybko odbił drugą pozycję. Pewne zwycięstwo Pawła Wolendera. Czas zwycięzcy: 69,08. Przerwa na równanie toru.

-> A to wszystko wina... czy tylko z żużla kpina?

Bieg 2
7
4 : 2
5

Bardzo dobry start Pawła Wolendera, który początkowo jechał drugi. Później wychowanek Unibaksu Toruń spadł na trzecią pozycję i na ostatnim łuku wyprzedził go Marcin Nowak. Czas zwycięzcy: 69,97.

Bieg 1
3
3 : 3
3

Bardzo dobrze ze startu wyszedł Jakub Jamróg, ale na pierwszym łuku na prowadzenie wysforował się Rafał Okoniewski i odniósł on pewne zwycięstwo. Kościuch do końca naciskał Jamroga. Czas zwycięzcy: 68,88.

17:56 - Zakończyła się prezentacja. O 18:00 powinien rozpocząć się pierwszy wyścig. Mecz będzie rozgrywany według drugiego zestawu startowego.

17:48 - Rozpoczęła się prezentacja. Na trybunach około 3000 widzów.

17:39 - Zakończyła się próba toru. Na stadionie pojawiło się około 2000 kibiców.

17:32 - Ze strony GKM-u na próbie toru pojawili się Sebastian Ułamek i Norbert Kościuch.

17:30 - Rozpoczęła się próba toru. W zespole Orła pojawili się Jakub Jamróg i Antonio Lindbaeck. Na trybunach pojawiło się około 1000 osób.

17:20 - Składy potwierdzone. W zespole gości zadebiutuje wypożyczony z Unibaksu Toruń Paweł Wolender.

16:27 - również Orzeł sprawdził już nawierzchnię toru.

16:20 - na trybunach obecnie znajduje się ok. 100 osób.

16:15 - w Grudziądzu pochmurno, ale nie pada deszcz. Temperatura oscyluje w okolicach 14 stopni. Zawodnicy GKM mają już za sobą obchód toru.

Polecamy także:
-> Drugie podejście do walki o finał
-> Kempiński: Awans GKM obowiązkiem
-> Skrzydlewski: Mnie to "rybka"

W pierwszym meczu Orzeł wygrał 48:42.

Bieg 3

Tym razem dobry start Madsa Korneliussena, który po walce na pierwszym łuku wysforował się na prowadzenie. Na dystansie atakami po zewnętrznej Duńczyka wyprzedzili obaj zawodnicy gospodarzy. Na pierwszym okrążeniu uczynił to Daniel Jeleniewski, a na trzecim Sebastian Ułamek, który na ostatnim łuku zanotował defekt motocykla na drugiej pozycji. Czas: 68,11