Bieg 15
57
3 : 3
33

Tarasienko wykluczony za przekroczenie czasu 2 minut. Hougaard bezskutecznie ścigał Pedersena.

Bieg 14
54
3 : 3
30
Szymon Woźniak Rezerwa zwykła za Dennis Andersson
2

Szymon Woźniak zmienia Dennisa Anderssona. Bieg bez historii. Defekt Gomólskiego na ostatniej pozycji.

Szukasz żużlowych materiałów wideo? Zapraszamy na serwis Speedway.TV!

Bieg 13
51
4 : 2
27

Upadek Tarasienki na czwartym okrążeniu. Zawodnik Startu jechał na trzeciej pozycji. W Bydgoszczy zaczął padać deszcz. Przerwa na równanie toru.

2

Rezerwa taktyczna. Adamczak za Davidssona. Nierówny start, powtórka w czterech. Hougaard tuż po starcie minął Adamczaka przy krawężniku Adamczaka.

Bieg 11
43
2 : 4
23
Wadim Tarasienko Rezerwa taktyczna za Adrian Gomólski
3

Rezerwa taktyczna. Tarasienko zastąpił Gomólskiego. Goście prowadzili 5:1, ale Jędrzejewski minął Adamczaka na trzecim okrążeniu.

Chcesz sprawdzić swoją wiedzę żużlową? Polecamy nasze quizy żużlowe - do wyboru trzy poziomy trudności!

Bieg 10
41
5 : 1
19

Pewne zwycięstwo Andersena. Defekt na czwartym miejscu zanotował Piosicki. Gnieźnianie mieli problemy ze sprzętem.

Bieg 9
36
2 : 4
18

Jędrzejewski na drugim okrążeniu minął przy krawężniku Adamczaka. Czas 61,72.

Bieg 8
34
4 : 2
14
Bjarne Pedersen Rezerwa taktyczna za Jonas Davidsson
2

Rezerwa taktyczna w zespole gości. Pedersen zastępuje Davidssona. Woźniak przez trzy kółka atakował Gomólskiego, aż w końcu na trzecim okrążeniu minął zawodnika Startu.

Bolało, ale walczyłem dla Polski - rozmowa z Krzysztofem Kasprzakiem

Bieg 7
30
4 : 2
12

Ogromne problemy z motocyklem miał Gała.

Bieg 6
26
1 : 5
10

Adamczak po słabym starcie minął na drugim łuku Bietrackiego. Czas 61,86.

Bieg 4
20
5 : 1
4

Pedersen podciął Woźniaka na drugim łuku. Woźniak wstał o własnych siłach. Wykluczenie Pedersena. Przerwa w meczu gdyż junior gospodarzy jest badany przez lekarzy. Ponownie ogromna przewaga Polonii. Czas 61,36.

Bieg 3
15
5 : 1
3

Gospodarze zdecydowanie lepsi w tym biegu. Czas 61,51.

Bieg 2
10
5 : 1
2

Nierówny start. Powtórka w pełnej obsadzie. Taśma Piosickiego, który nie pojedzie w powtórce. Gospodarze wygrali z ogromną przewagą. Czas zwycięzcy 61,27.

Bieg 1
5
5 : 1
1

W Bydgoszczy bardzo dobra pogoda. Nie ma zagrożenia odwołania zawodów. W składzie gospodarzy Dennis Andersson zastąpi Roberta Kościechę. Mecz opóźni się o 15 minut z powodu wczorajszej nawałnicy. Zaraz rozpocznie się próba toru. Na trybunach około 3500 widzów, w tym 1000 osób z Gniezna. Zawody zostaną rozegrane według II zestawu. Koniec prezentacji. Za moment pierwszy bieg. Od startu do mety pewnie prowadzili gospodarze.

Jak niedzielne mecze typują eksperci SportoweFakty.pl?