Bieg 15
55
5 : 1
23

Łodzianie odnieśli pewne zwycięstwo. Defekt Dyma na czwartym okrążeniu. Jeździec Kolejarza był wówczas na ostatnim miejscu.

Bieg 14
50
3 : 3
22

Awaria maszyny startowej. Trwa krótka przerwa na jej naprawę. Puszakowski na pierwszym łuku przyblokował Zetterstroema, a następnie odpierał ataki Pytela. Defekt Riedla na ostatnim miejscu.

Bieg 13
47
5 : 1
19

Łodzianie nie mieli żadnych problemów z osiągnięciem podwójnego triumfu. Goście nie podjęli walki. Przerwa na kosmetykę toru.

Fogo Unia nie zapłaci kary? Stępniewski: W regulaminie są odpowiednie instrumenty

Bieg 11
42
5 : 1
18

Riedel jadąc na czwartej pozycji zanotował upadek na drugim okrążeniu. Junior rawickiego klubu szybko wstał z toru i bieg mógł zostać dokończony. Kildemand zwyciężył z dużą przewagą. Łodzianie zapewnili sobie bonus za lepszy rezultat w dwumeczu.

Bieg 10
37
5 : 1
17

Łodzianie prowadzili od startu do mety, a na dystansie powiększali przewagę nad Puszakowskim. Przerwa na kosmetykę toru.

Walka w tabeli to nie wszystko - rozmowa ze Zbigniewem Sucheckim, żużlowcem Betard Sparty

Bieg 9
32
4 : 2
16
Oskar Polis Rezerwa zwykła za Marcin Riedel
0

Gołubowskij najlepiej wyszedł spod taśmy. W pogoń za Rosjaninem rzucił się Jamróg, który wyprzedził go na pierwszym łuku czwartego okrążenia.

Bieg 8
28
3 : 3
14
Wiktor Gołubowskij Rezerwa taktyczna za Damian Albrecht
2

O losach wyścigu zadecydował start i rozegranie pierwszego łuku.

Bieg 6
25
3 : 3
11
Mariusz Puszakowski Rezerwa taktyczna za Marcin Riedel
1

Gołubowskij na przeciwległej prostej zaatakował Kildemanda, lecz Duńczyk skutecznie odparł ten atak i pognał do mety po trzy punkty.

Bieg 5
22
5 : 1
8

Schlein i Zetterstroem lepiej wyszli spod taśmy i odnieśli pewne zwycięstwo. Bieg bez emocji.

Bieg 4
17
3 : 3
7

Kildemand na pierwszym łuku wyprzedził rawiczan i do mety nie oddał prowadzenia. Dąbrowski upadł na drugim łuku drugiego okrążenia, ale zdołał szybko podnieść się z toru i bieg mógł zostać dokończony. Junior łódzkiego Orła jechał wówczas na czwartej pozycji. Przerwa na kosmetykę toru.

Każdy medal jest w naszym zasięgu - rozmowa z Januszem Kołodziejem, zawodnikiem Unii Tarnów

Bieg 3
14
5 : 1
4

Schlein odniósł pewne zwycięstwo. Zetterstroem na drugim łuku pierwszego okrążenia wyprzedził Gołubowskiego.

Bieg 2
9
4 : 2
3

Niedźwiedź, który zmaga się z urazem ręki, dotknął taśmy i został wykluczony z powtórki. W powtórce Bubel prowadził od startu do mety i na dystansie powiększał przewagę nad rywalami.

Bieg 1
5
5 : 1
1

Dym na przeciwległej prostej stracił drugą pozycję na rzecz Pytela. Pewne zwycięstwo łodzian.

18:43 - koniec prezentacji. Za kilka minut start do pierwszego biegu. Mecz odbędzie się według I zestawu startowego.

18:32 - rozpoczęła się prezentacja. W jej trakcie minutą ciszy upamiętniona została pamięć powstańców oraz żołnierzy wyklętych.

18:24 - składy potwierdzone. W drużynie gospodarzy jako drugi młodzieżowiec wystąpi Rafał Dąbrowski. Z kolei w ekipie z Rawicza Anderssona zastąpił Albrecht, a Rosena Riedel.

18:06 - trwa próba toru. Udział w niej biorą Dym, Gołubowskij, Pytel i Schlein.

17:12 - w Łodzi pogoda bez zmian. Niebo jest nadal zachmurzone, ale nie pada deszcz.

16:39 - w Łodzi niebo zachmurzone. Nie pada deszcz, ale prognozy pogody nie są zbyt optymistyczne. Synoptycy przewidują, że nad Łodzią około godziny 18 przejdzie burza.

W pierwszym meczu zwycięstwo 49:40 odnieśli żużlowcy Orła Łódź.

Jak niedzielene mecze typują eksperci SportoweFakty.pl?
Typy Krzysztofa Cegielskiego
Typy Jacka Gajewskiego
Typy Bartłomieja Czekańskiego

Bieg 7

Niedźwiedź nie wyjechał do biegu i został wykluczony za przekroczenie czasu dwóch minut. Jamróg i Pytel nie dali najmniejszych szans Puszakowskiemu. Przerwa na kosmetykę toru.

Zapraszamy na SportowyBar.pl - śmieszne, emocjonujące i wzruszające momenty sportowe na obrazkach, zdjęciach i filmach

Bieg 12
Oskar Polis Rezerwa taktyczna za Sebastian Niedźwiedź
2
Piotr Dym Rezerwa taktyczna za Damian Albrecht
1

Groźny upadek Schleina na drugim łuku pierwszego okrążenia. Zawodnik został wykluczony z powtórki. Na tor wyjechała karetka. Australijczyk został na noszach przeniesiony do karetki. Schlein został odwieziony do szpitala. W powtórce zdecydowanie zwycięstwo Bubla.