17 R1 Charles Wright 1 1
Oczekują na start:
R2 Lewis Kerr 0
Finał

Bieg przerwany z powodu nierównego startu. W powtórce dobry start Cooka, ale na drugim łuku atakiem po szerokiej wyprzedził go King, który następnie powiększał przewagę. King pojedzie z dziką kartą w Grand Prix Wielkiej Brytanii!

Awans do finału zapewniony mają King i Cook, którzy zajęli dwa pierwsze miejsca w fazie zasadniczej. Stawkę uzupełnią pierwszy i drugi zawodnik z barażu.

Baraż o miejsce w finale

W barażu pojadą zawodnicy, którzy po fazie zasadniczej zajęli miejsca 3-6. Są to Lambert, Nicholls, Lawson i S. Worrall.

Lambert na pierwszym kółku uporał się z Lawsonem, a na pierwszym łuku drugiego okrążenia wyprzedził go Worrall. Nicholls starał się wyprzedzić Lawsona, ale nie zdołał odrobić dzielącego ich dystansu.

Bieg 20

Świetna akcja Kina, który ostro wszedł w drugi łuk i wyprzedził Auty'ego oraz Worralla. Nieoczekiwanie obu tych zawodników minął również Hall. Przerwa na kosmetykę toru.

Bieg 19

Cook na pierwszym łuku wypchnął Lamberta i przedarł się na prowadzenie, a następnie powiększał nad nim przewagę. O punkt walczyli Harris i Stead.

Bieg 18

Worrall na wejściu w pierwszy łuk założył się na Nichollsa, a następnie musiał odpierać ataki bardziej doświadczonego rywala. Nicholls nie był jednak w stanie dogonić Worralla.

Bieg 17
Charles Wright Rezerwa zwykła za Jason Garrity
1

Najlepiej pierwszy łuk rozegrał Lawson i objął prowadzenie. Starke na przeciwległej prostej minął Batesa, który następnie musiał walczyć o punkt z Wrightem.

Bieg 15

Świetny start Cooka, który wysforował się na prowadzenie. Na drugim łuku zaatakował go Starke, ale Cook odparł tę próbę.

Bieg 14

Na pierwszym wirażu przy krawężniku na prowadzenie przedarł się Harris, ale już na drugim łuku "Bomber" spadł na koniec stawki i musiał skupić się na atakowaniu Halla. Z kolei o trzy punkty zaciętą walkę stoczyli Lawson i Worrall.

Bieg 13

Lambert wygrał start i pognał do mety po trzy punkty, wygrywając z ogromną przewagą.

Bieg 12

King wygrał z dużą przewagą. Bieg bez emocji. Przerwa na kosmetykę toru.

Bieg 11

Cook na przeciwległej prostej odparł atak Lawsona. Nicholls musiał uważać na szarżującego za nim Worralla, a następnie do ostatnich metrów atakował Lawsona, ale na mecie był wolniejszy o kilka centymetrów.

Bieg 10

Świetny start Lamberta, który na wyjściu z pierwszego łuku miał już kilka metrów przewagi nad rywalami. Na pierwszym łuku drugiego kółka doszło do kontaktu między Autym i Garritym, na czym skorzystał Worrall, który przez chwilę był drugi. Chwilę później wyprzedził go Auty.

Bieg 9

Najlepiej pierwszy wiraż rozegrał Stead. Bates początkowo próbował zaatakować Howartha, a następnie musiał uważać na zbliżającego się do niego Halla.

Bieg 8

Dobrze z pierwszego pola spod taśmy wyszedł King, który był poza zasięgiem rywali. Lawson początkowo musiał odpierać ataki Howartha. Przerwa na kosmetykę toru.

Bieg 7

Bieg przerwany z powodu nierównego startu. W powtórce najlepiej spod taśmy wyszedł Garrity, który musiał uważać na ataki Cooka. Ten atakował przy krawężniku i na trzecim okrążeniu wyprzedził rywala.

Bieg 6

Na pierwszym łuku Richie Worrall wywiózł swojego brata, przez co ten spadł na trzecie miejsce, na na następnym wirażu był już czwarty. Steve Worrall odbił trzecią lokatę na drugim kółku. Pewne zwycięstwo Richiego Worralla.

Bieg 5

Na wyjściu z pierwszego łuku Nicholls wyprzedził Harrisa. Następnie w pogoń za "Bomberem" rzucił się Auty, który zaciekle atakował uczestnika cykla Grand Prix, ale nie zdołał go wyprzedzić. Nicholls wygrał z dużą przewagą.

Bieg 4

Bieg przerwany z powodu nierównego startu. W powtórce najlepiej spod taśmy wyszedł Garrity i do mety nie oddał prowadzenia. Niespodziewanie na końcu stawki jechał Harris, który nie potrafił nawiązać walki z Howarthem. Przerwa na kosmetykę toru.

Bieg 3

Upadek na wejściu w pierwszy łuk zanotował Nicholls, dla którego zabrakło miejsca. Powtórka w pełnej obsadzie. W niej najlepiej pierwszy łuk rozegrał Starke, który pognał do mety po trzy punkty. Nicholls na pierwszym kółku próbował atakować Lamberta, następnie odległości między zawodnikami się zwiększyły.

Bieg 1

Najlepiej ze startu wyszedł Worrall, który po pierwszym łuku objął prowadzenie. King rzucił się w pogoń za Batesem i na ostatnim łuku wyprzedził go atakiem przy krawężniku. Cook nie liczył się w stawce.

Przed rokiem tytuł mistrzowski zdobył Tai Woffinden, który w tym sezonie zrezygnował z jazdy w tych zawodach. Początek turnieju o godzinie 20:30.

Bieg 2

Auty na pierwszym wirażu nie dał się wyprzedzić Steadowi, który następnie zbliżał się do Auty'ego, ale ten nie dał się wyprzedzić.Na trzecim okrążeniu Lawson wyprzedził Barkera, a ten chwilę później zanotował defekt.

Bieg 16

Upadek na trzecim kółku zanotował jadący na końcu stawki Garrity. Upadek ten był spowodowany defektem. Garrity został wykluczony.

W powtórce Nicholls wygrał start i na dystansie powięksszał przewagę nad rywalami. Przerwa na kosmetykę toru.