Matic Ivacic Rezerwa taktyczna za Patryk Rolnicki
3

Rezerwa taktyczna. Ivacic za Rolnickiego.

Rezerwa zwykła. Matjuszonok za Strelcovsa.

Bieg przerwany. Na początku trzeciego okrążenia upadł na tor Lewiszyn, który wykręcił bączka. Widząc to motocykl położył Matjuszonok. W tym momencie Ukrainiec jechał na trzeciej lokacie, a wynik wyścigu układał się na 3:3.

Obaj udali się do parku maszyn o własnych siłach.

Lewiszyn wykluczony.

Powtórka biegu. Wszystko wyjaśniło się już na pierwszym łuku.

42

Najlepiej ze startu gospodarze. Morris jest jednak dzisiaj bardzo szybki. Już na prostej przeciwległej pierwszego okrążenia był drugi, a pod koniec tego kółka objął prowadzenie. Później powiększał cały czas przewagę i pewnie wygrał.

1

Rezerwa zwykła. Kołodinski za Strelcovsa.

Goście po starcie prowadzili 4:2, ale Lewiszyn szybko uporał się z Matjuszonokiem.

Rezerwa taktyczna. Bach za Rolnickiego.

Bieg przerwany. Gospodarze prowadzili po pierwszym łuku podwójnie. Poudżuks walczył z Boberem i wyprzedził Polaka, który upadł na drugim wirażu. Zawodnik Jaskółek mocno uderzył o tor.

Oskar Bober wykluczony z powtórki.

25-latek udał się do parku maszyn o własnych siłach.

I znów przerwany bieg. Tym razem w taśmę wjechał Pedersen.

Powtórka biegu. Bach przegrał start, ale najpierw wyprzedził Puodżuksa na drugim wirażu pierwszego okrążenia, a później na pierwszym łuku trzeciego okrążenia pokonał młodzieżowca Lokomotivu, tak naprawdę utrzymując jeszcze szanse swojej drużyny na wygraną.

Rezerwa zwykła. Drejer za Rolnickiego.

Bieg przerwany. Lewiszyn pojechał bardzo szeroko na drugim łuku drugiego okrążenia i uderzył w bandę. W tym momencie gospodarze prowadzili 4:2.

Ukrainiec wykluczony z powtórki. Co istotne, sam udał się do parku maszyn.

Powtórka biegu. Po pierwszym wirażu goście prowadzili 4:2, ale Drejer pod koniec trzeciego okrążenia bardzo zwolnił i dojechał do mety z tyłu.

0

Wszystko było jasne tuż po wyjściu z pierwszego łuku.

27

Drejer wyszedł na trzecie miejsce na prostej przeciwległej pierwszego okrążenia, a później do końca bronił się przed atakami Pedersena. Bach pewnie dojechał do mety na pierwszej pozycji.

25
12
5
7
8
17:02

W Tarnowie cały czas unosi się sporo kurzu w trakcie biegów.

0

Bieg przerwany. W taśmę wjechał Ivacic. Zawodnikowi gospodarzy pociągnęło motocykl, zanim taśma ruszyła w górę. To mógł być problem ze sprzęgłem. W jego miejsce pojawi się Drejer.

Bieg przerwany ponownie. Upadek Bobera na wyjściu z pierwszego łuku. Powtórka odbędzie się w pełnym składzie.

Oskar Bober jest zdolny do dalszej jazdy.

Wszystko wyjaśniło się już na starcie, chociaż Bober do końca gonił Matjuszonoka.

2

Zmiana zwykła. Kołodinski za Strelcovsa.

Bach najlepiej ze startu. Niespodziewanie Gzyl na początku postraszył obu rywali, ale pod koniec pierwszego okrążenia był już na ostatnim miejscu. Później na torze utworzyły się dwie pary. Kołodinski do końca atakował Bacha i przegrał niewiele.

17

Wszystko wyjaśniło się na pierwszym łuku.

13

Świetny start Ivacica, a na prostej przeciwległej na drugą pozycję wyszedł Drejer. Gospodarze wygrali z dużą przewagą.

3

Bieg przerwany. Nierówny start. W tym momencie gospodarze wychodzili na podwójne prowadzenie.

Ostrzeżenie otrzymali Morris i Rolnicki.

Powtórka biegu. Najlepiej ze startu gospodarze. Rolnicki próbował jeszcze walczyć na pierwszym okrążeniu o drugie miejsce, lecz chwilę później para Lokomotivu wyraźnie się oddaliła. Bach wyprzedził Rolnickiego na prostej przeciwległej ostatniego okrążenia.