Bieg 15 czas 67.53 sek.
46
3 : 3
43

Hansen ruszał się na starcie i sam siebie ukarał. Zagar wygrał start i chociaż na chwilę dał się minąć Klindtowi, skontrował na ostatnim łuku i wygrał bieg. Mads Hansen zdołał jeszcze minąć Wojdyłę. ROW wygrał 46:43. Po biegu ostrzeżenie dla Hansena.

0

Doskonały start Kaczmarka, za którym jechali jednak dwaj rybniczanie. Szczególnie ostro atakował go Kurtz, który minął rywala na trzecim okrążeniu.

38

Klindt wygrał start. Na wyjściu z pierwszego łuku Patrick Hansen minął Madsa Hansena. Dwaj zawodnicy o tym samym nazwisku jechali bardzo blisko siebie, jednak ten rybnicki dowiózł dwa "oczka".

Rew jako rezerwa zwykła za Kościucha.

Bardzo dobry start Rew, jednak Zagar szybko go minął. Orgacki niespodziewanie jechał przed Trześniewskim i bronił się przed atakami rybniczanina, który minął go dopiero na ostatnim łuku.

d

Mads Hansen jako zastępstwo zawodnika, Kvech za Pieszczka.

Gdańszczanie wygrali podwójnie start. Kaczmarek wyjechał daleko do przodu, na drugim okrążeniu Kurtz minął Hansena. Kvech nie dojechał do mety - defekt na ostatnim miejscu.

Kvech za Pieszczka jako rezerwa zwykła.

Dobry start Zagara, ale minął go pod bandą Klindt. Od początku na trzcim miejscu jechał Wysocki, którego jednak pod koniec pierwszego okrążenia minął pewnym atakiem Kvech.

2

Kurtz najlepszy ze startu, ale bieg przerwany. Kurtz miał już ostrzeżenie. Został wykluczony z powtórki.

W powtórce dobry start gdańszczan, ale Wojdyło wjechał pomiędzy rywali na wyjściu z pierwszego łuku. Keynan Rew ruszył w pogoń za Wojdyłą, bez rezultatu.