24 24 Brak zawodnika ns ns ns ns 0
czas Koniec zawodów
Bieg 25

Punktacja 4-3-2-1.

Affelt wygrał start jednak przez cały wyścig musiał być uważny, ponieważ atakował go piekielnie szybki Parnicki. Ostatecznie torunianin dojechał do mety na pierwszej pozycji.

7
3
2
1
3
18:32

W biegu finałowym pojadą: Mateusz Affelt i Miłosz Wysocki z pierwszej grupy oraz Steven Goret i Nazar Parnicki z drugiej.

4
Bieg 24

Parnicki atakiem po szerokiej wysunął się na prowadzenie, którego nie oddał do samej mety.

4
1
1
Bieg 23

Bieg przerwany. Po walce z Chmurą upadł Musielak. W kolejnej odsłonie wezmą udział wszyscy zawodnicy.

Powtórka. Wyścig bez historii.

2
Bieg 22

Wolski tylko w początkowej fazie wyścigu atakował Buszkiewicza.

1
1
Bieg 20

Pewna wygrana Wysockiego. Na trzecim okrążeniu poważne problemy z utrzymaniem się na torze miał Andrzejewski.

2
1
1
Bieg 19

Bieg przerwany. Na pierwszym łuku obróciło Pikula. Jest on wykluczony z kolejnej odsłony wyścigu.

Powtórka. Pomimo ataków Szopy Grzelak bardzo spokojnie dowiózł prowadzenie do mety.

3
1
Bieg 18

Pewna wygrana Juhno. Wolski do samej mety naciskał Wypiora.

1
1
1
Bieg 17

Atakując Srokę postawiło Buszkiewicza przez co na chwilę do rywala zbliżył się Chmura.

Bieg 16

Musielak wygrał start jednak szybko poradził sobie z nim Goret a następnie Parnicki.

Po wyścigu przy wjeździe do parku maszyn Goret i Musielak sczepili się motocyklami i niegroźnie upadli.

Bieg 15

Majewski wygrał start jednak atakiem po szerokiej minął go Wysocki.

1
Bieg 14

Affelt wygrywa z kolosalną przewagą. Bańbor zdecydowanym atakiem minął Grzelaka.

3
2
Bieg 13

Zakotłowało się na wyjściu z pierwszego wirażu z czego skorzystał Teska.

2
2
komentarz

czas Kosmetyka toru
Bieg 12

Atomowy start Musielaka, do którego sukcesywnie zbliżał się Sroka. Zawodnik Orła zaatakował na samej mecie jednak leszczynianin utrzymał prowadzenie.

5
2
3
Bieg 11

Spore różnice pomiędzy zawodnikami. Chmura po starcie miał duże problemy z utrzymaniem się na motocyklu.

1
1
Bieg 10

Budniak wycofał się z zawodów przed biegiem.

Fantastyczny start Parnickiego, który pewnie zwyciężył. Juhno szybko poradził sobie z Wypiorem.

1
Bieg 9

Szopa przez cały wyścig odpierał ataki Bańbora, który ostatecznie upadł na wejściu w ostatni wiraż.

7
3
1
Bieg 8

Bezapelacyjne zwycięstwo Affelta.

Bieg 7

Na torze utworzyły się dwie pary. Majewski odpierał ataki Andrzejewskiego natomiast Grzelak starał się minąć Heleniaka.