Jake Allen mistrzem stanu Queensland

Jake Allen został w sobotę mistrzem stanu Queensland. Na podium zawodów w Maryborough stanęli ponadto Hugh Skidmore i Zaine Kennedy.

Dawid Cysarz
Jake Allen WP SportoweFakty / Marcin Inglot / Na zdjęciu: Jake Allen

W rundzie zasadniczej doskonale spisywał się Hugh Skidmore, który nie zaznał goryczy porażki. Tuż za nim uplasowali się Jake Allen i Mason Campton. Ten ostatni nie zdobył jednak medalu, bo w decydującym wyścigu lepszy od niego okazał się ponadto Zaine Kennedy.

Przed rokiem tytuł wywalczył Davey Watt, który w trakcie minionego sezonu postanowił zakończyć karierę. Drugi w North Brisbane był Allen, a trzeci Kennedy.

Wyniki:
1. Jake Allen - 13 (3,2,3,3,2) + 1. miejsce w finale A
2. Hugh Skidmore - 15 (3,3,3,3,3) + 2. miejsce w finale A
3. Zaine Kennedy - 11 (3,3,2,2,1) + 3. miejsce w finale A + 1. miejsce w finale B