Gino Manzares wygrał John Matherson Cup

Zdjęcie okładkowe artykułu: WP SportoweFakty / Jarek Pabijan / Na zdjęciu: Gino Manzares
WP SportoweFakty / Jarek Pabijan / Na zdjęciu: Gino Manzares

Memoriałowe zawody na torze w Costa Mesa, zorganizowane pod hasłem walki z rakiem "Bikers against cancer", zakończyly się wygraną Gino Manzaresa.

W sobotę na torze w Costa Mesa rozegrany został memoriałowy turniej indywidualny John Matherson Cup.

Zwycięzcą zawodów, którym przyświecała idea walki z rakiem, został Gino Manzares. Żużlowiec ten w wyścigu finałowym pokonał swoich kolegów z amerykańskiej kadry, Aarona Foxa, Luke'a Beckera i Broca Nicola.

Wyniki: 1. Gino Manzares - 9 (3,3,3) + pierwsze miejsce w finale A 2. Aaron Fox - 8 (3,3,2) + drugie miejsce w finale A 3. Luke Becker - 8 (3,2,3) + trzecie miejsce w finale A 4. Broc Nicol - 7 (2,3,2) + czwarte miejsce w finale A --- 5. Max Ruml - 7 (2,2,3) + pierwsze miejsce w finale B 6. Shawn McConnell - 7 (2,3,2) + drugie miejsce w finale B 7. Eddie Castro - 6 (2,1,3) + trzecie miejsce w finale B 8. Dillon Ruml - 4 (3,0,1) + czwarte miejsce w finale B --- 9-10. Kurtis Hamill - 4 (1,2,1) 9-10. Gage Geist - 4 (1,1,2) 11. Bobby Schwartz - 3 (1,2,0) 12. Tyson Talkington - 3 (1,1,1) 13-14. Mike Faria - 1 (0,0,1) 13-14. Mike Bloom - 1 (0,1,0) 15-16. Justin Boyle - 0 (0,0,0) 15-16. Eloy Medellin - 0 (0,0,0)

Przedstawiamy zapis wyścigu decydującego o kolejności na podium:

Finał B: M.Ruml, McConnell, Castro, D.Ruml Finał A: Manzares, Fox, Becker, Nicol

{"id":"","title":""}