Allsvenskan: Ornarna Mariestad - Valsarna Hagfors odwołany, 4 biegi w 3,5 godziny

Wielkiego pecha mieli kibice w Mariestad. Miejscowa Ornarna miała pojechać mecz Allsvenskan z Valsarną Hagfors, Po 3,5 godzinach i 4 biegach sędzia zdecydował się przerwać mecz.

Michał Gałęzewski
Początkowo mecz w Mariestad miał się rozpocząć o godzinie 19:00. Organizatorom szyki popsuła pogoda. Przez niemal półtorej godziny pracowano nad torem. W końcu odjechano pierwszy wyścig, jednak nie był to koniec pecha.
Po tym, jak udało się rozegrać cztery wyścigi, na stadionie Ornarny zaczęły pojawiać się inne problemy, tym razem z... prądem. Energia elektryczna w końcu wróciła na stadion w Mariestad. Zawodnicy grzali nawet motory, ale po niemal 3,5 godzinach sędzia zdecydował się przerwać mecz. Wówczas gospodarze prowadzili 16:8. Pecha miał Robin Toernqvist, który po upadku doznał kontuzji obojczyka. Mecz zostanie powtórzony w innym terminie. Poniżej prezentujemy wyniki pierwszych czterech wyścigów.