Lista startowa Grand Prix Polski w Toruniu

autor: Rafał Malinowski | 2011-08-26, 13:04 | źródło: Strona GP |

Oceń: Nie lubię Anuluj ()
| Drukuj

Artiom Łaguta wystartuje z numerem pierwszym w Grand Prix Polski w Toruniu. Zawody na MotoArenie rozpoczną się w sobotę o godz. 19:00.


Lista startowa

Nr Zawodnik Kraj
1 Artiom Łaguta Rosja
2 Chris Holder Australia
3 Emil Sajfutdinow Rosja
4 Greg Hancock USA
5 Magnus Zetterstroem Szwecja
6 Nicki Pedersen Dania
7 Darcy Ward Australia
8 Kenneth Bjerre Dania
9 Jason Crump Australia
10 Tomasz Gollob Polska
11 Antonio Lindbaeck Szwecja
12 Rune Holta Polska
13 Chris Harris Wielka Brytania
14 Jarosław Hampel Polska
15 Fredrik Lindgren Szwecja
16 Andreas Jonsson Szwecja
- - -
17 Piotr Pawlicki Polska
18 Emil Pulczyński Polska


Prezydent Torunia losuje numery

Bieg po biegu

B Pole A Pole B Pole C Pole D
1 Łaguta Holder Sajfutdinow Hancock
2 Zetterstroem Ward Pedersen Bjerre
3 Gollob Lindbaeck Crump Holta
4 Lindgren Hampel Jonsson Harris
5 Harris Łaguta Zetterstroem Crump
6 Hampel Gollob Holder Pedersen
7 Lindbaeck Lindgren Ward Sajfutdinow
8 Hancock Bjerre Holta Jonsson
9 Pedersen Jonsson Łaguta Lindbaeck
10 Holta Zetterstroem Lindgren Holder
11 Bjerre Crump Sajfutdinow Hampel
12 Harris Hancock Gollob Ward
13 Ward Holta Hampel Łaguta
14 Holder Harris Bjerre Lindbaeck
15 Jonsson Sajfutdinow Gollob Zetterstroem
16 Crump Pedersen Hancock Lindgren
17 Łaguta Bjerre Lindgren Gollob
18 Crump Holder Ward Jonsson
19 Sajfutdinow Holta Harris Pedersen
20 Zetterstroem Hampel Lindbaeck Hancock


Podprowadzające


Lista startowa

Polub Żużel na Facebooku  
Oceń: Nie lubię Anuluj ()
| Drukuj

Powiązane artykuły

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.

Ostatnie komentarze

Sortuj:
sdasd

Gollob wygra wszystkie biegi

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
Wizja Proroka z Gwadelupy

łaguta(1)01d0d holder(11)22322 sajfutdinow(10)32131 hancock(10)12223 zetterstroem(3)20100 pedersen(5)w1202 ward(4)11w20 bjerre(9)31032 crump(12)33213 gollob(9)20313 lindbaeck(6)13101 holta(7)03w13 harris(4)02110 hampel(13)23332 lindgren(9)30231 jonsson(7)10321 półfinały 1-Hampel 3 lindgren 2 sajfutdinow 1 hancock 0 ,2- holder 3 crump 2 gollob 1 bjerre 0 ,finał Crump 6 Hampel 4 Holder 2 Lindgren 0 -------Crump 12+2+6=20,Hampel 13+3+4+20,Holder 11+3+2=16 ,Lindgren 9+2+0=11 ,Gollob 9+1=10,Sajfutdinow 10+1=11,Hancock 10+0=10,Bjerre 9+0=9

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
skolka

Biała wróciła z wakacji, hurraaa!:D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
do night

Night my jazde bedziemy mieli ?!! hahaa chhłopcze znajdź sobie jakieś inne zajecie i nie wkur**** ludzi na forum ty juz dawno powinienes dostac bana na sportowych faktach !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
bodek.

No i się chyba potnę.Ekspert przewidział kiepski występ Jarka i do tego nie lubi Leszna a ja kibić Unii.Jak ja to przeżyję.Chyba się potnę albo powieszę.Night , szybko to odszczekaj bo połowę kibiców Unii będziesz miał na sumieniu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
night do boro

chlopcze ja nie mam zadnych kompelsow leszna. ja bede zawsez jechal z takimi klubami jak eolszno ktory oszukuje jak z taczka g.. po polu... topoki to sie nie zminei bedziecie mili jazde non stop...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
abcd

Widze że koledzy zapomnieli o Darcy Wardzie!!!Moim zdaniem będzie to czarny koń zawodów i dojdzie do finału

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
gg

no to Holder pojedzie pod presją... wszyscy wiemy jak to się kończy...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
boroboss do night

ty jednak masz kompleks unii leszno. I masz jeszcze jedno cos... Cos co wzbudza litosc nad toba. szkoda tylko ze wiedze o zuzlu masz marna

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
Arturek.

ja stawiam na hampla holdera na tych 2co go nie lubia w toruniu zwłaszcza z sullivanem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
jatoja

haha ciekawie to sie zapowiada finałowy bieg na najlepszym stadionie żużlowym na świecie ;) no i szykujcie się też na finał na nim o DMP Toruń kontra Gorzów lub Z. góra . pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
KIBIC UNI L.

No to juz nie musze oglądac-night juz rozpisal jak będzie.Dzięki MISTRZU-żenady

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
Naznaczony

6 bieg najciekawszy. A moim zdaniem na podium staną 1.Holder 2.Hampel 3.Hancock :) Pozdrowienia z Rybnika!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
MICHAŁ

Bieg 6 - ała :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
Konstantynopolitańczykiewiczówna

kiedy będą piruety pepe?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
stalgorzow

6 bieg ciekawie :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
Pablo ZG

Hancock wygra.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
qwerty

6 bieg :D :D

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
SGP

najciekawsze biegi-6,16,18

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
night

Klasyfikacja po gp torunia... 1.hancock 121 2.gollob 96.. 3.crump 90.. 4.hampel 90... 5.holder 87.. 6.jonsson 80.. 7.sajfudinov 77... 8.bjerre 77... Czy wam sie podoba czy nie..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
wodz

najlepsze biegi 6,11
HAMPEL
HOLDER--------
------| |GOLLOB
| ------|

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
COBI

jak co 2 tygodnie emocjonujemy sie wynikami losowania.Jak bedzie jutro-zobaczymy,ale biegi 6 i 11 zapowiadaja sie ekscytujaco.Podobnie 15 i 16.A na koniec w 20 Hancock vs. Hampel.Oby bylo jak rok temu-trzech naszych-tego sobie i Wam zycze.
MOTOR LUBLIN

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
night

1.gollob 2.crump 3.hancock 4.holder 5.ward 6.bjerre 7.jonsson 8.holta 9.hampel niestety...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
ApPo

bieg 6 i 11 ciekawie sie zapowiadają

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
Janaas

Gollob dwa razy pole C ;/

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)