Cykl ITF: Katarzyna Kawa nie sprostała juniorskiej mistrzyni Rolanda Garrosa
Środa nie była zbyt udanym dniem dla polskich tenisistów startujących w zawodach rangi ITF. Porażek w imprezach o puli nagród 25 tys. dolarów doznały Katarzyna Kawa i Justyna Jegiołka.
środa, 7 maja
wyniki i program turniejów cyklu ITF:
KOBIETY
Incheon (Korea Południowa), 25 tys. dolarów, kort twardy
I runda gry pojedynczej:
Akari Inoue (Japonia, LL) - Justyna Jegiołka (Polska) 6:2, 6:3
ćwierćfinał gry podwójnej:
Justyna Jegiołka (Polska) / Irina Chromaczowa (Rosja) - Xinyun Han (Chiny, 1) / Yurika Sema (Japonia, 1) *czwartek
Tunis (Tunezja), 25 tys. dolarów, kort ziemny
II runda gry pojedynczej:
Ons Jabeur (Tunezja, 1) - Katarzyna Kawa (Polska) 6:2, 7:5
Santa Margherita di Pula (Włochy), 10 tys. dolarów, kort ziemny
II runda gry pojedynczej:
Natalia Siedliska (Polska, 6) - Chiara Quattrone (Włochy, Q) *czwartek
I runda gry pojedynczej:
Natalia Siedliska (Polska, 6) - Martina Spigarelli (Włochy) 6:2, 6:2
ćwierćfinał gry podwójnej:
Natalia Siedliska (Polska, 3) / Luisa Marie Huber (Niemcy, 3) - Katrin Tebaldini (Włochy) / Michela Verpelli (Włochy) *czwartek
I runda gry podwójnej:
Natalia Siedliska (Polska, 3) / Luisa Marie Huber (Niemcy, 3) wolny los
MĘŻCZYŹNI
Doboj (Bośnia i Hercegowina), 10 tys. dolarów, kort ziemny
II runda gry pojedynczej:
Grzegorz Panfil (Polska, 2) - Adrian Partl (Słowacja) *czwartek
ćwierćfinał gry podwójnej:
Grzegorz Panfil (Polska, 2) / Mirza Bašić (Bośnia i Hercegowina, 2) - Ivan Milivojević (Serbia) / Bojan Zdravković (Serbia) *czwartek
I runda gry podwójnej:
Grzegorz Panfil (Polska, 2) / Mirza Bašić (Bośnia i Hercegowina, 2) wolny los
Szarm el-Szejk (Egipt), 10 tys. dolarów, kort ziemny
ćwierćfinał gry podwójnej:
Michał Nispoń (Polska) / David Oringa (Uganda) - Dante Gennaro (Argentyna) / Matias Zukas (Argentyna) *czwartek
Santa Margherita di Pula (Włochy), 10 tys. dolarów, kort ziemny
ćwierćfinał gry podwójnej:
Andrea Basso (Włochy, 3) / Francesco Picco (Włochy, 3) - Daniel Kossek (Polska, WC) / Dawid Olejniczak (Polska, WC) 6:2, 6:2
Bastad (Szwecja), 10 tys. dolarów, kort ziemny
półfinał gry podwójnej:
Maciej Smoła (Polska, 4) / Patrik Rosenholm (Szwecja, 4) - Isak Arvidsson (Szwecja, 1) / Markus Eriksson (Szwecja, 1) *czwartek
ćwierćfinał gry podwójnej:
Maciej Smoła (Polska, 4) / Patrik Rosenholm (Szwecja, 4) - Filip Bergström (Szwecja, WC) / Oscar Forsell (Szwecja, WC) 6:2, 6:2
Jesteśmy na Facebooku. Dołącz do nas! Na Twitterze też nas znajdziesz!