Zrobiła to ze stylem. Tak Katarzyna Kawa wygrała seta [WIDEO]

Katarzyna Kawa mocno rozpoczęła starcie z Rebeką Masarovą. Polka w efektownym stylu wygrała pierwszą partię. Przy setbolu nie dała żadnych szans swojej rywalce.

Mateusz Kozanecki
Katarzyna Kawa Twitter / Billie Jean King Cup / Na zdjęciu: Katarzyna Kawa
Reprezentacja Polski przegrała w czwartek z Kanadą i tym samym straciła szanse na wyjście z grupy. Przed spotkaniem z Hiszpanią doszło do małych przetasowań.

Spotkanie otworzyła Katarzyna Kawa, która zmierzyła się ze znacznie wyżej notowaną w rankingu Rebeką Masarovą.

Polka rozpoczęła od bardzo mocnego uderzenia. Szybko wyszła na prowadzenie 4:0 i pewnie zmierzała po zwycięstwo w pierwszym secie.

Przy stanie 5:2, 40:0 miała pierwszą piłkę setową. Kawa popisała się niezłym podaniem, które wyrzuciło rywalkę poza linię końcową.

Masarova zdołała przebić piłkę na stronę Polki. Kawa odpowiedziała wolejem po przekątnej. Hiszpanka była już bez szans i przegrała seta. Całe spotkanie padło jednak jej łupem i zakończyło wynikiem 2:6, 6:3, 6:2.