Pewny awans głównych faworytów turnieju w Los Cabos. Kolejny rozstawiony poza burtą

Faworyci do wygrania turnieju w Los Cabos pewnie przeszli przez drugą rundę, nie tracąc nawet seta. Z Meksykiem pożegnał się rozstawiony z "siódemką" Thanasi Kokkinakis.

Jakub Fordon
Danił Miedwiediew PAP/EPA / Jorge Reyes / Na zdjęciu: Danił Miedwiediew
W czwartek w nocy czasu polskiego odbyły się spotkania drugiej rundy turnieju ATP 250 rozgrywanego w Los Cabos.

Pewne zwycięstwa w dwóch setach odnieśli główni faworyci do wygrania turnieju, Danił Miedwiediew, Felix Auger-Aliassime, Cameron Norrie oraz Miomir Kecmanović.

Bez większych problemów z rywalem uporał się również rozstawiony z "szóstką" Brandon Nakashima, który pokonał Maxa Purcella 6:3, 6:3.

Z rywalizacji w Meksyku odpadł kolejny rozstawiony tenisista. Turniejowa "siódemka", Thanasi Kokkinakis po trzysetowym boju musiał uznać wyższość Steve'a Johnsona 7:6 (3), 4:6, 4:6.

W nadchodzących ćwierćfinałach Miedwiediew, Auger-Aliassime i Norrie powinni bez większych problemów awansować do kolejnej rundy. Ciekawie zapowiada się natomiast starcie Kecmanovicia z Nakashimą.