Niezwykła reakcja na gola dla Barcy. Owen biegał, Gerrard i Ferdinand wrzeszczeli

Zdjęcie okładkowe artykułu: Getty Images / Scott Heavey / Na zdjęciu: Rio Ferdinand
Getty Images / Scott Heavey / Na zdjęciu: Rio Ferdinand

Czterech byłych angielskich piłkarzy zasiadło w studiu telewizyjnym, by śledzić batalię Barcelony z PSG. Zobacz, co stało się po trafieniu Roberto.

- Szalone sceny w studiu BT Sport. Niewiarygodne... Ciągle nie możemy w to uwierzyć! - napisał na Facebooku Rio Ferdinand po wczorajszym zwycięstwie FC Barcelony z Paris Saint-Germain w LM (wynik 6:1).

Były piłkarz m.in. Manchesteru United został zaproszony do studia telewizyjnego w roli eksperta. Kamera zarejestrowała reakcję Ferdinanda i towarzyszących mu innych gwiazd brytyjskiej piłki - Gary'ego Linekera, Stevena Gerrarda i Michaela Owena - po bramce, którą w ostatniej minucie doliczonego czasu gry strzelił Sergi Roberto.

"Remontada" (z hiszp. "powrót"), która w tym momencie się dokonała - Barca z nawiązką odrobiła cztery gole straty z Paryża - wywołała szaleństwo w studiu BT Sport. Tego nie da się opisać słowami.

Internauci nie kryją jednak zdziwienia faktem, że Owen, który w sezonie 2004/05 występował w Realu Madryt i strzelił dla "Królewskich" 13 goli, teraz stał się zagorzałym kibicem "Dumy Katalonii".

Zobaczcie reakcję byłych angielskich piłkarzy po golu Roberto.