28 sty 2017 20:00
komentarz

To już koniec emocji na dziś z hali Azoty. Dziękujemy bardzo za śledzenie relacji na łamach naszego portalu i zapraszamy na kolejne.

czas 3 SET

Najlepszym zawodnikiem meczu został wybrany Łukasz Wiśniewski, środkowy ZAKSY Kędzierzyn-Koźle.

1
1
komentarz

III set (25:22, 25:15, 25:16). Koniec meczu. ZAKSA Kędzierzyn-Koźle dopisała do swojego dorobku kolejne trzy punkty, zachowując tym samym fotel lidera. To jej 16. zwycięstwo w sezonie 2016/2017.

8
komentarz

III set (25:22, 25:15, 24:15). Pierwsza piłka meczowa dla ZAKSY.

5
komentarz

III set (25:22, 25:15, 23:15). W trzecim secie Dawid Konarski na dobre rozszalał się w ataku.

2
komentarz

III set (25:22, 25:15, 21:14)Sam Deroo pokazał kawał technicznego kunsztu.

3
komentarz

III set (25:22, 25:15, 19:14). Serwisy ZAKSY to jednak nie tylko punkty, zdarzają się i pomyłki. Przekonał się o tym Dawid Konarski.

2
komentarz

III set (25:22, 25:15, 18:12). Ale po chwilowej serii niepowodzeń, gracze ZAKSY znów dali się przeciwnikom we znaki zagrywką. Konkretnie uczynił to Łukasz Wiśniewski.

1
komentarz

III set (25:22, 25:15, 16:12). Świetna kontra Lotosu Trefla. Mocny atak Dawida Konarskiego w punkt obronił Damian Schulz, a Bartosz Gawryszewski nie miał już kłopotu ze skończeniem krótkiej. Gdańszczanie podejmują rękawicę.

2
komentarz

III set (25:22, 25:15, 16:11). Siatkarski "samolot" w wykonaniu Kevina Tillie. Nie zakłócił on jednak spokoju w szeregach gospodarzy.

1
komentarz

III set (25:22, 25:15, 16:9). I jeszcze jeden as kędzierzynian! Tym razem jego autorem Sam Deroo.

1
komentarz

III set (25:22, 25:15, 14:8). ZAKSA rozbija rywali zagrywką. Punkt tym elementem dołożył Benjamin Toniutti.

1
komentarz

Zmiana po stronie gości. Mateusz Mika zastąpił Miłosza Hebdę.

1
komentarz

III set (25:22, 25:15, 12:7). Popisów Mateusza Bieńka ciąg dalszy. W zagrywce i w ... obronie.

1
komentarz

III set (25:22, 25:15, 9:6). Michał Masny zaczął grać więcej piłek do Damiana Schulza, ale ten nie może odnaleźć właściwego rytmu w ataku.

komentarz

III set (25:22, 25:15, 8:6). Na zatrzymanie z pipe'a Sama Deroo gdańszczanie nie mają żadnego sposobu.

1
komentarz

III set (25:22, 25:15, 6:4). Chwilę po błędzie Schulza, asem popisał się Łukasz Wiśniewski.

4
komentarz

III set (25:22, 25:15, 5:4)Damian Schulz na razie mocno schowany przez Masnego. Nie błyszczy też w polu zagrywki.

1
komentarz

III set (25:22, 25:15, 3:3). Miłosz Hebda nie radził sobie jak dotąd zbyt dobrze w ataku, ale tym razem pewnie minął blok kędzierzynian.

komentarz

III set (25:22, 25:15, 2:1). Mateusz Bieniek otworzył również mocnym akcentem trzeciego seta.

1
czas 2 SET

Teraz przed nami około 10-minutowa przerwa.

1
komentarz

II set (25:22, 25:15). A Dawid Konarski dobił rywala dwoma punktowymi zagrywkami. W drugim secie ZAKSA zmiotła Lotos Trefl z powierzchni boiska.

1
1
komentarz

II set (25:22, 23:15). Benjamin Toniutti pojedynczym blokiem powstrzymał Miłosza Hebdę.

2
komentarz

II set (25:22, 22:15)Mateusz Bieniek pokazał, że potrafi zdobyć punkt nawet w ekwilibrystycznej pozycji.

1
komentarz

II set (25:22, 20:15). Cios za cios ze środka. W rolach głównych Łukasz Wiśniewski i Bartosz Gawryszewski.

1
komentarz

II set (25:22, 19:13)Bartosz Pietruczuk postrzaszył mocnymi serwisami, ale kędzierzynianie uciekli z trudnego ustawienia za sprawą Sama Deroo.