Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i już teraz zapraszamy na kolejne relacje live z parkietów PlusLigi. Najbliższe emocje w hali Podpromie po nowym roku, 4 stycznia 2017 roku.

1
1
czas 3 SET

Najlepszym zawodnikiem meczu został wybrany Bartłomiej Lemański! Ten, który przez ostatnie sezony dzielnie walczył właśnie dla ONICO AZS Politechniki Warszawskiej.

komentarz

(III set, 25:17) Aut Michała Filipa zza linii 9. metra. Asseco Resovia Rzeszów pewnie pokonuje ONICO AZS Politechnikę Warszawską 3:0.

komentarz

(III set, 24:17) Podobnie jak w poprzednich dwóch partiach ostatnie piłki setów broni Kowalczyk na środku.

komentarz

(III set, 24:16) Wrona w aut i meczowa dla gospodarzy.

1
1
komentarz

(III set, 23:16) Punkt po bloku Pawła Halaby.

komentarz

(III set, 23:15) A w końcówce seta nawet Masłowski dostał swoje 5 minut od Kowala. Nic dziwnego, w hali Podpromie dzisiaj strasznie zimno.

1
komentarz

(III set, 22:14) Punktuje Rossard.

2
komentarz

(III set, 21:14) Po raz pierwszy Lemański powstrymany na środku! Bohaterem akcji Wrona.

1
komentarz

(III set, 21:13) Nowakowski wyciąga pomocną dłoń przyjezdnym i psuje swoje zagranie.

1
komentarz

(III set, 19:11) Kompletnie pogubili się zawodnicy AZS-u PW. Wyglądają jakby chcieli aby ten mecz jak najszybciej się skończył. W ostatniej akcji dopuścili się sześciu odbić...

komentarz

(III set, 18:10) Podwójna Firleja. Ambitnie młody rozgrywajacy podszedł do tego zagrania sytuacyjnej sposobem górnym, lecz oblał egzamin.

komentarz

(III set, 17:10) Wymiana zepsutych zagrywek po obu stronach siatki.

komentarz

(III set, 16:9) Schmitt przełamuje ręce rywali w bloku.

RES 14 : 8 WAR
czas 3 SET

(III set, 14:8) Ivović klasycznie z pipe'a.

2
komentarz

(III set, 13:8) Przedziera się na drugą stronę siatki Michał Filip.

1
komentarz

Czas dla Bednaruka. Energiczny trener próbuje pokrzepić do walki swoich podopiecznych.

2
1
komentarz

(III set, 13:7) Dzisiaj Asseco Resovia bez siłowni, wyładowują się ewidentnie na piłce.

komentarz

(III set, 11:7) Samica obija ręce rzeszowskich blokujących. Może to jest sposób na bezwzględnych w ofensywie gospodarzy?

komentarz

(III set, 10:5) Blok - aut Nowakowskiego.

komentarz

(III set, 9:5) Sporo zamieszania w ostatniej akcji. Ostatecznie Halaba kiwnął na lewym skrzydle.

1
komentarz

(III set, 8:4) Rzeszowianie kombinowali, kombinowali i przekombinowali. Kowalczyk wykorzystał sytuację i wykończył przechodzącą.

1
komentarz

(III set, 7:3) Kolejnej świetne zbicie Lemańskiego. Kowalczyk bardzo spóźniony.

komentarz

(III set, 5:2) Ciekawa sytuacja. Ivović zbił się w akcji z Drzyzgą, który... chciał zaatakować sytuacyjną piłkę.

komentarz

(III set, 5:1) Potężne zbicie Rossarda po skosie. Czas dla Bednaruka.

komentarz

(III set, 4:1) Potrójny blok powstrzymuje Samica. Warszawiacy walczą, ale brakuje im argumentów.

komentarz

(III set, 2:0) To musiało boleć! Gruszczyński niemal rozbił się o bandę reklamową, lecz nie przyniósł zakładanej kontry swojemu zespołowi.

Kończy się 10-minutowa przerwa. Jak dotąd najskuteczniejszym zawodnikiem meczu jest Gavin Schmitt. Kanadyjczyk zapunktował już 9 razy, 7 atakiem, raz blokiem i raz zagrywką.

komentarz

(II set, 25:18) Petarda Schmitta kończy drugą partię.

komentarz

(II set, 25:18) Najpierw rzeszowianie dopuszczają się błędu a następnie Kowalczyk posyła asa. Przyjezdni nie składają jeszcze broni.

komentarz

(II set, 24:16) Przyjezdni mają jeszcze mniej do gadania, aniżeli w pierwszym secie. Tak jak Rossard wszedł w pole serwisowe przy stanie 21:16, tak jeszcze nie zszedł.

komentarz

(II set, 21:15) Bomba serwisowa od Schmitta. AZS bez szans.

komentarz

(II set, 20:15) W ostatnich akcjach Asseco Resovia wraca do słebj dyspozycji w defensywie, z kolei odpowiedzią AZS-u jest Łapszyński na lewym skrzydle, który niedawno zameldował się na boisku w miejsce Halaby.