Mała awanturka już po zakończeniu meczu.

4
1
KĘD 25 : 22
czas 4 SET

I to już zakończenie meczu. Ostatni punkt jest efektem autowego ataku Urosa Kovacevicia.

czas 4 SET

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle nie daje się ponieść emocjom, a Aleksander Śliwka zdecydowanie przyspieszył w porównaniu z początkiem meczu. Jeszcze pięciu punktów brakuje gospodarzom do odniesienia zwycięstwa.

2
2
KĘD 18 : 15
czas 4 SET

Trzy punkty z rzędu Aluronu CMC Warty Zawiercie, a dwa zdobyte blokiem. Najpierw Miłosz Zniszczoł, a po chwili Marcin Waliński przedłużyli nadzieje przyjezdnych na zapunktowanie w Kędzierzynie-Koźlu.

1
1
KĘD 18 : 12
czas 4 SET

Być może ostatnia przerwa na żądanie trenera Michała Winiarskiego. Przekonuje on swoich podopiecznych, że wciąż możliwe jest seryjne punktowanie.

1
KĘD 17 : 12
czas 4 SET

Konsekwentnie gospodarze, a potężne uderzenie Aleksandra Śliwki, po bloku Urosa Kovacevicia, pozwoliło ponownie zbliżyć się do odniesienia zwycięstwa.

KĘD 16 : 11
czas 4 SET

Pięknie blokiem Aleksander Śliwka, nie po raz pierwszy tego wieczoru!

KĘD 15 : 11
czas 4 SET

Potrzeba impulsu gościom. Aluron CMC Warta Zawiercie w opałach. Z kolei Adrian Staszewski budzi postrach swoimi serwisami. As i po nim zrobiło się 15:11.

czas 4 SET

Błędy, pomyłki zawiercian. Tym razem Marcin Waliński nie potrafił zmieścić piłki w polu kędzierzynian swoim atakiem. Przed momentem było ponadto napomnienie żółtym kartonikiem dla Aleksandra Śliwki, który przeszkadzał obu zespołom w kontynuowaniu meczu.

1
1
1
1
KĘD 9 : 5
czas 4 SET

I cztery punkty zaliczki kędzierzynian. Po efektownym bloku Łukasza Kaczmarka jest przerwa na żądanie coraz mocniej poddenerwowanego Michała Winiarskiego.

1
1
KĘD 4 : 2
czas 4 SET

Możliwość zamknięcia meczu w czwartym secie jest przed kędzierzynianami. Podopieczni Tuomasa Sammelvuo rozpoczęli energicznie partię i są o dwa kroczki przed zawiercianami.

czas Czwarty set
komentarz

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle wróciła w trzecim secie z jeszcze dalszej podróży niż w drugim secie. Tym razem rozstrzygnęła rywalizację w walce na przewagi po odrobieniu siedmiu punktów straty do zawiercian. Podopieczni Tuomasa Sammelvuo na prowadzeniu 2:1 w hicie.

3
2
1
KĘD 27 : 25
czas 3 SET

Blok Aleksandra Śliwki na zakończenie seta!