Superpuchar Polski: Superpuchar PLS 2015-2020

Najlepszą zawodniczką meczu została wybrana Veronica Jones-Perry.

1
1
CHE 22 : 25 BUD
czas 4 SET

Zdobywcą Superpucharu PLS 5-lecia zostaje drużyna Grot Budowlani Łódź ! Mecz kończy atakiem blok-aut Monika Fedusio.

1
CHE 21 : 24 BUD
czas 4 SET

I to właśnie Damaske  daje łodziankom piłkę meczową!

CHE 21 : 23 BUD
czas 4 SET

Na niewiele się to zdało, wciąż inicjatywę mają łodzianki

1
CHE 19 : 21 BUD
czas 4 SET

As serwisowy Jones-Perry, ależ moment na zaserwowanie bomby z wyskoku wybrała sobie Amerykanka!

1
CHE 19 : 19 BUD
czas 4 SET

Grajber nęka łodzianki zagrywką, zablokowana została Górecka i małą "zadyszkę" rywalek wykorzystują mistrzynie Polski

CHE 16 : 19 BUD
czas 4 SET

Świetne wejście Justyny Kędziory w pole zagrywki - wygląda na to, że Budowlane tego zwycięstwa już nie wypuszczą z rąk

1
CHE 16 : 18 BUD
czas 4 SET

A jednak nie, bo wcześniej piłka dotknęła już parkietu - punkt dla łodzianek po wideoweryfikacji. Trener Akbas ukarany za dyskusję żółtym kartonikiem

1
CHE 17 : 17 BUD
czas 4 SET

Martyna Grajber - kapitan zespołu z Polic bierze na siebie odpowiedzialność w ofensywie i zdobywa wyrównujące oczko

CHE 14 : 16 BUD
czas 4 SET

Świetna obrona Góreckiej, akcję wykańcza Jones-Perry i łodzianki są coraz bliżej wygranej w tym meczu

CHE 12 : 12 BUD
czas 4 SET

As serwisowy holenderskiej środkowej przywraca nadzieję na zdobycie trofeum policzankom

CHE 9 : 12 BUD
czas 4 SET

Piłki po zagrywce Jones-Perry nie przebijają na drugą siatkę policzanki i o czas prosi Ferhat Akbas

CHE 9 : 10 BUD
czas 4 SET

Sięgnęła piłkę Indy Baijens, choć widać, że jej nić porozumienia z rozgrywającą nie jest jeszcze idealna

CHE 7 : 8 BUD
czas 4 SET

Bardzo wyrzucona teraz za antenkę Brakocević, piłka ląduje na aucie

1
CHE 7 : 7 BUD
czas 4 SET

Wysoko w górę wybiła się przy kolejnym swoim ataku Jones-Perry, Amerykanka w tym secie nie zawodzi

CHE 6 : 6 BUD
czas 4 SET

Natychmiast odpowiada Amerykanka, nie pozostawiając złudzeń broniącym policzankom

CHE 6 : 5 BUD
czas 4 SET

Fedusio zablokowana przez duet Wasilewska/Kowalewska, jeden punkt przewagi mistrzyń Polski

CHE 2 : 2 BUD
czas 4 SET

Atak "pod górę" Góreckiej niezwykle skuteczny. Szykuje się kolejny zacięty set

1
CHE 1 : 0 BUD
czas 4 SET

Rozpoczynamy IV seta. A konkretnie robi to Kowalewska. Jest jedna z miana w drużynie z Polic, na parkiecie pojawia się Holenderka Indy Baijens

czas 3 SET

Agnieszka Kąkolewska trafia w boisko - potwierdza to powtórka z kamer challenge'owych

czas 3 SET

Psuje zagrywkę Fedusio, mamy kolejny remis na tablicy wyników

CHE 16 : 15 BUD
czas 3 SET

Mamy moment walki punkt za punkt. Kto okaże się zwycięski w tym przeciąganiu liny?

CHE 14 : 12 BUD
czas 3 SET

Zbyt mocno ściąga piłkę w ataku Fedusio i karta zdaje się odwracać

CHE 13 : 12 BUD
czas 3 SET

Czas dla trenera Błażeja Krzyształowicza.

czas 3 SET

Brakocević-Canzian atakuje w 9. metr, mamy wyrównanie!

CHE 11 : 12 BUD
czas 3 SET

Myli się Jones-Perry, otwiera się szansa dla policzanek na powrót do walki o zwycięstwo w tym secie

CHE 10 : 12 BUD
czas 3 SET

Nieco spadła nam temperatura tego meczu, obie drużyny wyczekują na błąd rywalek

CHE 7 : 11 BUD
czas 3 SET

Pada na parkiet po swoim ataku Górecka, widać, że to spotkanie kosztuje ją dużo sił, ale na razie mówiąc kolokwialnie "ciągnie" swój zespół

1
1
1
1
CHE 7 : 9 BUD
czas 3 SET

Wybuch radości Martyny Grajber, która przełamuje blok przeciwniczek. Topnieje przewaga łódzkiej ekipy

CHE 5 : 8 BUD
czas 3 SET

Nie było bloku, punkt dla zespołu z Polic

CHE 4 : 8 BUD
czas 3 SET

Challenge na życzenie sędziego Mirosława Benia. Sprawdzamy czy po ataku Jones-Perry piłka zahaczyła o blok

CHE 3 : 8 BUD
czas 3 SET

Proste błędy popełniają podopieczne Ferhata Akbasa, czas dla jego zespołu

1
CHE 1 : 5 BUD
czas 3 SET

Moskwa powstrzymuje Brakocević, szybko to łodzianki przejmują inicjatywę w tej partii

1
CHE 1 : 2 BUD
czas 3 SET

Skuteczny plas Samary Rodrigues de Almeida, pierwszy punkt w tym secie dla mistrzyń Polski

CHE 0 : 2 BUD
czas 3 SET

Górecka dzieli i rządzi na boisku - dwa ataki naszej reprezentacyjnej przyjmującej z drugiej linii i mamy 0:2

czas 2 SET

Na raty Górecka, ale ostatecznie zdobywa punkt po najlepszym możliwym ataku w siatkówce - blok-antenka

czas 2 SET

Pierwszy punkt w barwach Grupy Azoty Chemika Police zdobywa brazylijska skrzydłowa

czas 2 SET

Kornelia Moskwa w dynamicznym ataku z krótkiej. Czy policzanki znajdą receptę na przełamanie łódzkiej defensywy

1
CHE 11 : 14 BUD
czas 2 SET

Sprytna kiwka Fedusio, zdaje się, że to jest sposób na "wypunktowanie" rywalek dla Grot Budowlanych Łódź

2
1
1
1
1
czas 2 SET

W obronie rękę pod piłkę naszym zdaniem podłożyła Martyna Grajber , ale ... challenge pokazał, że było inaczej

czas 2 SET

Zdrapką punkt zdobywa Iga Chojnacka. Wciąż asekuracja jest piętą achillesową siatkarek z miasta włókniarzy

czas 2 SET

Czytelna decyzja Nowickiej o ataku z drugiej piłki, ale młoda rozgrywająca i tak sobie radzi

CHE 2 : 1 BUD
czas 2 SET

Fedusio z sytuacyjnej piłki trafia prosto w blok ustawiony przez Agnieszkę Kąkolewską - to nie mogło skończyć się po myśli Grot Budowlanych

1
CHE 0 : 1 BUD
czas 2 SET

Zuzanna Górecka nie bierze jeńców, pierwszy punkt dla łodzianek i siatkarka z numerem 8 wędruje w pole zagrywki

1
CHE 25 : 21 BUD
czas 1 SET

Chciała zaryzykować w polu zagrywki atakująca Grot Budowlanych Łódź, ale piłka wylądowała w siatce. Pierwszy set dla Grupy Azoty Chemik Police

CHE 24 : 20 BUD
czas 1 SET

Ważny punkt po wideoweryfikacji zdobywają policzanki

3
CHE 23 : 20 BUD
czas 1 SET

"Ciężka ręka" Jones-Perry daje o sobie znać i kolejne ważne oczko zdobywają goniące wynik łodzianki

1
CHE 22 : 18 BUD
czas 1 SET

Przejście w drużynie Grot Budowlanych Łódź zapewnia Kornelia Moskwa

CHE 22 : 17 BUD
czas 1 SET

Znakomita obrona Stenzel, ale na boisku zabrakło rozgrywającej i łodzianki nie odnalazły się w tej sytuacji. Ważny punkt dla triumfatorek ostatniego Superpucharu

1
CHE 21 : 17 BUD
czas 1 SET

Łodzianki odrabiają straty, ale czy wystarczy im czasu?

CHE 20 : 13 BUD
czas 1 SET

Powtórka już skuteczna. Wasilewska w kolejnym skutecznym ataku z przesuniętej krótkiej

CHE 19 : 13 BUD
czas 1 SET

Zbyt niska wystawa Kowalewskiej, ten "ekspres" nie miał prawa trafić do środkowej ekipy z Polic

CHE 19 : 11 BUD
czas 1 SET

Kiwkami Grot Budowlani Łódź tego meczu nie wygrają. Potężny atak Jovany Brakocević kończy długą akcję

CHE 18 : 11 BUD
czas 1 SET

Przerwa na żądanie trenera policzanek, Ferhata Akbasa

CHE 17 : 7 BUD
czas 1 SET

A przynajmniej tak się wydawało. Zupełnie rozregulowany celownik mają skrzydłowe klubu z Łodzi. Tym razem boisko było zbyt wąskie dla Moniki Fedusio

1
CHE 15 : 7 BUD
czas 1 SET

Dwukrotnie obija ręce blokujących Amerykanka i łodzianki powoli odnajdują swój rytm gry

1
CHE 14 : 4 BUD
czas 1 SET

Zupełnie rozbity zespół z Łodzi, piłka po pasywnym wybloku wpada Budowlanym w "pomarańczowe"

1
CHE 13 : 4 BUD
czas 1 SET

Pewny atak nad blokiem Agnieszki Kąkolewskiej - o kolejną przerwę prosi szkoleniowiec łodzianek

czas 1 SET

Kapitalnie z jednej nogi atakuje Iga Wasilewska. Jak na razie na parkiet wyszła właściwie tylko jedna drużyna.

CHE 7 : 2 BUD
czas 1 SET

Myli się Veronica Jones-Perry, atakuje w aut, zbyt duży respekt dla bloku mistrzyń Polski mają na razie łodzianki

CHE 3 : 0 BUD
czas 1 SET

Ależ akcja! Dwukrotnie świetnie w asekuracji spisała się Paulina Maj-Erwardt i punkt dla policzanek

1
czas 1 SET

Pierwszy punkt meczu zdobywają siatkarki Grupa Azoty Chemik Police. Na lewym skrzydle zablokowana Zuzanna Górecka