Superpuchar Polski: Superpuchar Polski 2020
05 wrz 2020 14:45
SKR 28 : 26 JAS
czas 3 SET

Koniec! PGE Skra Bełchatów podsumowała trzeciego seta i mecz. Milad Ebadipour zablokował Jakuba Buckiego.

czas 3 SET

Jeszcze jedna przerwa na żądanie trenera Luke'a Reynoldsa, a po niej druga piłka meczowa obroniona przez Jastrzębski Węgiel. Konkretnie to Dusan Petković zaserwował prosto w siatkę.

1
SKR 25 : 24 JAS
czas 3 SET

Pierwsza piłka meczowa dla PGE Skry Bełchatów. To efekt kontrataku przeprowadzonego z wykorzystaniem Milana Katicia na lewym skrzydle.

czas 3 SET

Piłka setowa dla zespołu z Jastrzębia-Zdroju po zepsutym serwisie Milada Ebadipoura.

1
1
SKR 22 : 23 JAS
czas 3 SET

Przerwa na żądanie trenera Michała Gogola po pojedynczym bloku zmiennika Eemiego Tervaporttiego na Dusanie Petkoviciu. Techniczne uwagi przekazane podopiecznym przez szkoleniowca.

1
SKR 22 : 22 JAS
czas 3 SET

Duża liczba zepsutych zagrywek. Siatkarze starają się podejmować ryzyko i w ten sposób zmusić przeciwników do błędu, ale to nie przynosi wymiernej korzyści.

1
SKR 20 : 20 JAS
czas 3 SET

Ponownie nie zanosi się na to, żeby przewaga któregoś z zespołów na zakończenie seta była wyższa niż dwupunktowa. Pora na decydującą rozgrywkę w trzecim secie.

1
1
SKR 17 : 17 JAS
czas 3 SET

Remis. Po przerwie na żądanie Luke'a Reynoldsa kilka minut wystarczyło jego podopiecznym na zlikwidowanie przewagi przeciwnika.

1
SKR 17 : 15 JAS
czas 3 SET

W trudnych momentach dla zespołu z Bełchatowa piłka wędruje do Norberta Hubera, który bezkarnie punktuje Jastrzębski Węgiel swoimi atakami na środku siatki.

1
1
SKR 15 : 13 JAS
czas 3 SET

Rozpędzili się siatkarze z Bełchatowa. Cztery wygrane akcje z rzędu przez PGE Skrę, a to od razu musi powodować nerwowość i reakcję trenera Luke'a Reynoldsa. Mecz przecieka przez palce formalnym gościom.

SKR 13 : 13 JAS
czas 3 SET

Ponownie remis. Tym razem 13:13 i czas pokaże, dla kogo ta trzynastka okaże się szczęśliwa.

SKR 8 : 10 JAS
czas 3 SET

Powiększyło się prowadzenie Jastrzębskiego Węgla. Jakub Bucki obił dłonie Milana Katicia swoim potężnym atakiem na prawym skrzydle, a po chwili podwójny blok zatrzymał przyjmującego PGE Skry Bełchatów.

SKR 7 : 8 JAS
czas 3 SET

Konfrontacja na początku trzeciego seta bez wskazania na którąś ze stron. Jastrzębski Węgiel z punkcikiem zaliczki i mocnym postanowieniem, żeby tym razem nie pozwolić przeciwnikowi na ucieczkę.

SKR 1 : 0 JAS
czas 3 SET

Trzeci set meczu w Arłamowie rozpoczął się od punktu PGE Skry Bełchatów. Drużyna z województwa łódzkiego ma możliwość zamknięcia meczu w tej rundzie.

SKR 25 : 23 JAS
czas 2 SET

Druga piłka setowa wykorzystana przez Norberta Hubera i PGE Skra Bełchatów prowadzi w meczu 2:0. Podobny scenariusz rundy. Podopieczni Michała Gogola prowadzili, później narobili sobie problemów i dostarczyli adrenaliny, ale ostatecznie postawili na swoim.

1
SKR 24 : 22 JAS
czas 2 SET

Piłki setowe dla PGE Skry Bełchatów. Dwie, a mogło być ich znacznie więcej, ale Jurij Gladyr swoimi serwisami sprawił ogromne problemy będącej na prowadzeniu drużynie.

1
SKR 22 : 17 JAS
czas 2 SET

Nawet Jakub Bucki pomylił się w ataku i zmusił trenera Luke'a Reynoldsa do zażądania przerwy. Szkoleniowiec zespołu z Jastrzębia-Zdroju przystąpił do meczu naładowany energią, ale aktualnie wyglądał na nieco zrezygnowanego.

1
SKR 21 : 17 JAS
czas 2 SET

Trochę więcej raportów o bełchatowianach, ale to wina ich przeciwników, że nie prowadzą rywalizacji i przegrywają przez 95 procent meczu. Jastrzębski Węgiel ma jeszcze możliwość uratowania seta, ale musi się budzić.

SKR 19 : 16 JAS
czas 2 SET

Skuteczna akcja przeprowadzona przez PGE Skrę Bełchatów z wykorzystaniem prawego skrzydła. Blok Jastrzębskiego Węgla nie zdążył przesunąć się.

SKR 18 : 15 JAS
czas 2 SET

Była przerwa na żądanie Michała Gogola, który nawet pomimo zaliczki miał ochotę porozmawiać ze swoimi zawodnikami. Trener przypominał, że wygranie jednego seta niczego nie gwarantuje PGE Skrze Bełchatów i potrzebna jest jej maksymalna koncentracja.

SKR 16 : 14 JAS
czas 2 SET

Gdyby były przerwy techniczne, ponownie zadowoleni schodziliby na nią bełchatowianie. Na tym etapie drugiego seta mają dwa punkty więcej niż Jastrzębski Węgiel.