PlusLiga: AZS PW - AZS Częstochowa na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Ola Piskorska
MVP Marcin Nowak
Skomentuj 0
I skuteczny atak Nowaka po kolejnej dobrej zagrywce Adamajtisa daje zwycięstwo za trzy punkty w całym meczu gospodarzom 3:0 (25:19, 25:20 i 29:27)
Skomentuj 0
As serwisowy Adamajtisa daje czwartą piłkę meczową AZS PW 28:27
Skomentuj 0
Murek po bloku atakuje, Nowak odpowiada ze środka 27:27
Skomentuj 0
Wideoweryfikacja dla AZS Częstochowa. w kolejnej akcji dwa razy podbite ataki Szalpuka, ostatecznie Hebda atakuje w aut bez bloku. Trzecia piłka meczowa dla warszawiaków również obroniona w wielkim chaosie 26:26
Skomentuj 0
Dramatyczna walka o piłkę w długiej wymianie przy drugiej piłce meczowej, już się warszawiacy cieszą, ale jakimś cudem częstochowianie podbijają piłkę i skutecznie atakują z drugiej linii. Bednaruk zgłasza wideoweryfikację 25:25
    Skomentuj 0
    Mocne zagrywki Marcina Nowaka. Pierwszą kończy Szalpuk z przechodzącej, po drugiej Bednorz atakuje w aut. Wraca Kaźmierczak 22:21
    Skomentuj 0
    Hebda powraca na boisko, zagrywa Murek, zablokowany Kaczorowski. Wraca również Szalpuk 19:21
    Skomentuj 0
    Dobra zagrywka Adamajtisa, Bednorz atakuje w aut. Druga zagrywka Adamajtisa asowa. Za Hebdę wchodzi Michał Bąkiewicz 18:18
    Skomentuj 1
    • Anna Klepaczko Zgłoś komentarz
      niech oni chwilę poczekają, miało być 5 setów, bo mu chcemy na koniec zdążyć :)
      W zespole warszawskim dwie zmiany związane z rosnącą przewagą AZS Częstochowa: Szalpuka zmienia Paweł Kaczorowski, a Gontariu Paweł Adamajtis. Gospodarze zaczynają odrabiać straty 16:18
      Skomentuj 0
      Gontariu skutecznie atakuje po prostej z prawego skrzydła, Smoliński wchodzi zadaniowo na zagrywkę 13:17
      Skomentuj 0
      Szalpuk zepsuł zagrywkę, Pawliński zaatakował w aut 12:16
      Skomentuj 1
      Efektowny blok Veselego na Sacharewiczu. Atak Szalpuka w taśmę. Zatko zostaje zmieniony przez PawłaWoickiego 10:14
      Skomentuj 0
      Sacharewicz atakuje w aut. Atak Szalpuka podbity i Hebda kiwa za blok. O czas dla zespołu prosi trener Bednaruk 10:12
      Skomentuj 0
      Atak Szalpuka po skosie. Zablokowany Hebda przez Sacharewicza. Czas dla Kardosa 10:9
      Skomentuj 0
      Pierwsza przerwa techniczna w trzecim secie 7:8. W całym meczu prowadzi AZS Politechnika Warszawska 2:0 (25:19 i 25:20)
      Skomentuj 0
      Mocna zagrywka kapitana AZS PW i skuteczny atak po skosie Szalpuka w kontrze. As serwisowy Pawlińskiego 7:6
      Skomentuj 0
      Kolejny skuteczny atak Pawlińskiego, Politechnika odrabia straty  4:5
      Skomentuj 0
      Przy stanie 0:4 Jakub Bednaruk zdjął marynarkę i wziął czas.
      Skomentuj 0
      Pomyłka, Bednorz wszedł za Kaczyńskiego. Przy zagrywce Hebdy jego zespół rozpoczyna od 0:3
      Skomentuj 0
      Rozpoczynamy trzeciego seta. W zespole gości na boisku Bednorz za Miłosza Hebdę.
      Skomentuj 0
      Paweł Adamajtis kończy seta atakiem z lewego skrzydła 25:20 Politechnika prowadzi już 2:0 w setach.
      Skomentuj 0
      Woicki zagrywał, Miłosz Hebda zaaatakował w aut, a w następnej akcji został zablokowany Kaczyński 24:19
      Skomentuj 0
      W zespole warszawskim podwójna zmiana, na boisku pojawiają się Paweł Woicki i Adamajtis.
      Skomentuj 0
      Po zagrywce Zatko źle przyjął Kacper Piechocki. Mariusz Marcyniak zmenia Kaźmierczaka 18:16
      Skomentuj 0
      Artur Szalpuk skutecznie z lewej, Wojciech Kaźmierczak atakuje poza linię boczną 16:14
      Skomentuj 0
      Gontariu zablokowany przez Veselego, a w następnej akcji to samo spotyka Nowaka 14:14
      Skomentuj 0
      Dwie dobre zagrywki Pawlińskiego. Po pierwszej długa wymiana zakończona autowym atakiem Murka, po drugiej warszawiacy zdobywają punkt dzięki dobremu atakowi Nowaka w kontrze. Marek Kardos bierze czas 14:12
      Skomentuj 0
      Bardzo dużo zepsutych zagrywek po obu stronach, tempo spotkania siadło. Hebda obija blok z prawego skrzydła 11:12
      Skomentuj 0
      Nieskończony atak gospodarzy, ale Murka zatrzymuje potrójny blok. Zatko psuje zagrywkę i to samo robi Murek 9:9
      Skomentuj 0
      Dobra zagrywka Nowaka, w kontrze skończył Szalpuk 7:7
      Skomentuj 0
      Zatko idzie w zaparte i dał Gontariu trzecią piłkę z rzędu, tym razem skończył. Hebda obija blok 3:6
      Skomentuj 0
      Drugi raz Adrian Gontariu zablokowany, trener Jakub Bednaruk wziął czas 2:5
      Skomentuj 0
      Zmiana w zespole gości: Michał Kaczyński za Kamińskiego na pozycję atakującego. Pojedynczy blok Hebdy na Gontariu 2:4
      Skomentuj 0
      Rozpoczynamy drugiego seta akademickich derbów. Pierwszego wygrała AZS Politechnika Warszawska 25:19. Składy zespołów bez zmian.
      Skomentuj 0
      Siatkówka na SportoweFakty.pl - nasz profil na Facebooku. Dla wszystkich fanów volleya i nie tylko! Kliknij i polub nas. Wolisz ćwierkać? Na Twitterze też jesteśmy!
      Skomentuj 0
      Kolejna zmiana w zespole gości: Bednorz na zagrywkę za Veselego. Pierwszy jego serwis punktowy, drugi też mocny, ale seta kończy Mateusz Sacharewicz atakiem ze środka 25:19
      Skomentuj 0
      Bąkiewicz za Hebdę na piłkę setową 24:18
      Skomentuj 0
      Dwukrotnie Juraj Zatko skutecznie kiwa z drugiej piłki 23:16
      Skomentuj 0
      Gontariu zmieniony przez Pawła Adamajtisa, ale tylko zadaniowo w pole zagrywki. Jednak psuje 21:16
      Skomentuj 0
      Dawid Murek zdobywa punkt atakiem po dłuższej wymianie, odpowiada Gontariu. Potem bardzo długa wymiana, dużo dobrych wybloków, na koniec przy ataku Kamińskiego zawodnicy warszawscy dotknęli siatki 21:15
      Skomentuj 0
      Kamiński tak samo jak przed chwilą jego kolega zaatakował skutecznie, a następnie zepsuł serwis 18:13
      Skomentuj 0
      Jakub Vesely skutecznie atakuje, ale zagrywa w pół siatki 17:12
      Skomentuj 0
      Artur Szalpuk atakuje z lewego skrzydła w aut, błąd zagrywki po stronie gości 16:11
      Skomentuj 0
      As serwisowy Pawlińskiego i drugi czas dla Kardosa 14:10
      Skomentuj 0
      Zacięta długa wymiana z pięknymi obronami po obu stronach, kończy Gontariu obijając blok, ale mamy wideoweryfikację dotknięcia siatki. Jednak nie było, punkt dla AZS PW. 14:9
      Skomentuj 0
      Politechnika blokuje Michał Kamiński, Adrian Gontariu psuje zagrywkę, ale kończy atak z prawego skrzydła 13:9
      Skomentuj 0
      Mateusz Sacharewicz zdobywa punkt atakiem, odpowiedź z drugiej strony Wojciecha Kaźmierczaka w aut 11:7. Trener Kardos bierze czas.
      Skomentuj 0
      Adrian Gontariu skutecznie obija blok na lewej stronie, Miłosz Hebda w kontrze z drugiej linii zdobywa punkt 9:7
      Skomentuj 0
      As serwisowy Marcina Nowaka, atak z lewego Dawida Murka. Dwie dobre zagrywki Juraja Zatko 8:5
      Skomentuj 0
      Wideoweryfikacja zagrywki Miłosza Hebdy pozytywna dla AZS Częstochowy - piłka w boisku. Po jego kolejnej zagrywce z lewego ataku kończy Artur Szalpuk. 4:4
      Skomentuj 0
      Skuteczny atak Macieja Pawlińskiego, który potem psuje zagrywkę 3:3
      Skomentuj 0
      Sędziują panowie Szmydyński i Hojka.
      Skomentuj 0
      Trenerzy AZS Częstochowa to Marek Kardos i Wojciech Pudo.
      Skomentuj 0
      Pierwsza szóstka AZS PW: Pawliński, Nowak, Zatko, Szalpuk, Sacharewicz, Gontariu, Potera (libero)
      Skomentuj 0
      AZS Częstochowa: Kamiński, Murek, Hebda, Vesely, Kaźmierczak, Kozłowski i Piechocki (libero)
      Skomentuj 0
      Pierwszym szkoleniowcem AZS PW jest Jakub Bednaruk, drugim Przemysław Michalczyk.
      Skomentuj 0
      Z dwóch kontuzjowanych środkowych AZS Politechniki Warszawskiej Marcin Nowak  jest już w pełni sprawny i normalnie uczestniczy w rozgrzewce. Dawid Gunia wciąż ogląda kolegów z trybun.
      Skomentuj 0
      Skomentuj 0
      Zapraszamy na transmisję live z akademickich derbów w warszawskiej Arenie Ursynów. Mecz startuje o godzinie 19.00.