Tokio 2020. "To się nie powinno zdarzyć". Zobacz komentarze po meczu z Wenezuelą

Reprezentanci Polski pokonali Wenezuelę 3:1 i przynajmniej na kilka godzin zostali liderami grupy A. Internauci sporo uwagi poświęcili straconemu przez Biało-Czerwonych setowi. Pojawiły się głosy, że to nigdy nie powinno się wydarzyć.

Mateusz Kozanecki
Vital Heynen (w środku) i reprezentanci Polski Getty Images / Toru Hanai / Na zdjęciu: Vital Heynen (w środku) i reprezentanci Polski
Trener Vital Heynen dał w meczu z Wenezuelą pograć zmiennikom. Dwie pierwsze partie poszły gładko, ale w trzeciej gra Polaków się zacięła i w pewnym momencie zrobiło się już nawet 13:20. Polacy szybko się pozbierali i zwyciężyli w tym meczu 3:1.

"13:20 z Wenezuelą - to się nie powinno zdarzyć, żeby nie wiem co" - pisał Łukasz Jachimiak. Polacy ostatecznie przegrali tę partię, aby w kolejnej postawić kropkę nad "i".

"Szkoda przegranego seta, ale nie powinien wpłynąć na ostateczny rozrachunek. Z pozytywów to naprawdę dobry mecz Semeniuka" - napisał Bartosz Adamski.

"Kubiak wrócił w pełnym wymiarze, Semeniuk oszukał przeznaczenie, "Łysy" wszedł i wygraliśmy" - wyliczał plusy Maciej Trąbski. Pojawił się także minus - "Kaczmarek gdzieś się zgubił po drodze" - czytamy.

"Miało być łatwo, szybko i przyjemnie. No i tak było, nie licząc przespanego trzeciego seta" - skomentował Patryk Rybka.

"Zadanie wykonane" - skomentowała krótko Nikola Krawczyk.

"Trzy punkty zdobyte" - odnotowano na oficjalnym profilu reprezentacji Polski.