Puchar Świata siatkarzy. Twitter po meczu Polska - Australia: Godzinka z prysznicem

Reprezentacja Polski w przekonującym stylu pokonała Australię 3:0 w ósmej serii spotkań Pucharu Świata siatkarzy 2019. "Zrobiliśmy to jeszcze szybciej niż wczoraj" - piszą użytkownicy Twittera.

Adrian Nuckowski
reprezentanci Polski Materiały prasowe / FIVB / Na zdjęciu: reprezentanci Polski
Polscy siatkarze nie dali szans kolejnemu rywalowi. Tym razem w 75 minut odprawili z kwitkiem Australię. Po dniu przerwy, Biało-Czerwoni zmierzą się niepokonaną do tej pory Brazylią.

"Zrobiliśmy to jeszcze szybciej niż wczoraj. Tu faktycznie godzinka z prysznicem" - pisze dziennikarz WP SportoweFakty, Krzysztof Sędzicki.

Mecz zakończył się w tak ekspresowym tempie, że niektórzy wychodząc w trakcie np. do sklepu, mogli już nie zobaczyć w akcji Biało-Czerwonych. Tak było m.in. w przypadku Marka Magiery (Polsat Sport).

Było to kolejne spotkanie podopiecznych Vitala Heynena, które było rozgrywane o bardzo wczesnej porze (5:30 czasu polskiego). Dobudzać musieli się także... nasi zawodnicy, którzy chyba ciągle odczuwają zmianę czasu. Zauważył to Mateusz Górecki z TVP Sport.

W trzecim secie Polacy pozwolili Australijczykom na zdobycie zaledwie....9 punktów. Całą sytuację z przymrużeniem oka opisała Sara Kalisz (Sport.pl)